Co wpływa na smak spermy?

Dieta     dodano 2015-07-10
ocena

Wiele kobiet uprawiających ze swoim partnerem seks oralny, nie raz zasmakowało męskiego nasienia. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy istnieją jakieś czynniki powodujące, że czasem Twój kochanek „smakuje” niebiańsko, a czasem nie smakuje wcale, zerknij na poniższy tekst. Być może rozwieje on wszystkie Twoje wątpliwości i udzieli Ci cennych wskazówek.

Co wpływa na smak spermy?

photoxpress.com

Okazuje się, że męskie nasienie może mieć różny smak i zapach, ponieważ właściwości te są uzależnione od prowadzonego trybu życia i diety. Wiadomo na przykład, że wszelkie używki, a zwłaszcza alkohol i papierosy wpływają niekorzystnie nie tylko na jakość produkowanych plemników, ale również na smak spermy. Sprawiają one mianowicie, że nasienie ma drażniący zapach i staje się gorzkie. Innym czynnikiem negatywnie rzutującym na spermę są przyjmowane przez mężczyznę leki.

Ważną kwestią kształtującą właściwości męskiego nasienia jest także rodzaj spożywanych pokarmów. Tłuste i ciężkostrawne jedzenie powoduje kwaśny i nieprzyjemny smak spermy. Zupełnie odwrotnie działają natomiast potrawy lekkie, takie jak chude sery czy ryby. Czerwone mięso najlepiej zastąpić dietetycznym białym. Najbardziej korzystne działanie na smak spermy mają natomiast warzywa i owoce. Wiele par na podstawie swojego długoletniego doświadczenia szczególnie poleca wprowadzenie do codziennej diety ananasów we wszelkiej postaci. Zarówno surowy owoc, jak i przeciery czy soki z ananasa nadają męskiemu nasieniu słodki, przyjemny smak. Wśród innych owoców korzystnie wpływających na spermę wymienia się często cytrusy (zwłaszcza grejpfruty) i banany. Natomiast cukry proste, występujące głównie w słodyczach, nie tylko nie dodadzą nasieniu dobrego smaku, ale mogą przyczynić się do otyłości i wszystkich związanych z nią chorób. Z warzyw szczególnie poleca się seler, który dodatkowo jest naturalnym afrodyzjakiem zwiększającym potencję.

Oczywiście ważne jest zachowywanie wszystkich standardowych zasad zdrowego żywienia, a zwłaszcza picie dużej ilości niegazowanej wody mineralnej, która wypłukuje z organizmu wiele toksycznych związków. Warto również wiedzieć, że na właściwości spermy wpływają również czynniki takie, jak wiek czy kondycja fizyczna. Mężczyźni prowadzący aktywny tryb życia, uprawiający sporty i dobrze radzący sobie ze stresem smakują lepiej niż ci o cechach przeciwnych.

UWAGA!

Jeżeli zatem mężczyzna zamierza zaskoczyć swoją kochankę i sprawić, by zawsze chętnie uprawiała z nim seks oralny, powinien dobrze przyjrzeć się swoim żywieniowym nawykom i odpowiednio je zmodyfikować. Tak, aby oboje byli zadowoleni z miłosnych zbliżeń i mogli je urozmaicać za pomocą wyszukanych technik.

Dbacie o swoją dietę? Co jecie, a czego unikacie?

OCENA
3.54
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =

Polecamy

Jakie są zioła na zaparcia?

Jakie są zioła na zaparcia?

Katarzyna Kieś-Kokocińska / 2011-01-25 13:33:55

Na co pomaga kurkuma?

Na co pomaga kurkuma?

Redakcja / 2014-12-02 11:28:23

Alkohol a dieta - informacje

Alkohol a dieta - informacje

Joanna Rayzacher / 2010-07-28 13:25:09

Arnika – właściwości lecznicze, zastosowanie

Arnika – właściwości lecznicze, zastosowanie

Katarzyna Kieś-Kokocińska / 2011-03-07 15:04:37