Fryzury   (139 porad)

Najnowsze    |    Losowe    |    Najczęściej komentowane
Jak rozjaśnić włosy domowymi sposobami?

Jak rozjaśnić włosy domowymi sposobami?

1     1014     Elżbieta Matwiejczyk

Najszybszym sposobem na rozjaśnienie włosów naturalnymi sposobami jest wystawienie ich na słonce. Poza latem można jednak korzystać z innych, domowych sposobów. Najczęstszym są płukanki...

Upięcia włosów średnich - Videoporada

Upięcia włosów średnich - Videoporada

0     2238     Handsome Men

Najnowsza propozycja Kliniki Handsome Men skierowana jest do właścicielek długich i półdługich, gęstych, dobrze układających się włosów. Stylistka wykonała korektę długości grzywki...

  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7   strona 7 z 7 

Ostatnie dyskusje


O włosy trzeba dbać, jasna sprawa, generalnie to muszę powiedzieć, że nie jest za bardzo ciekawie, odnośnie wypadania włosów dlatego trzeba za wczasu dbać, myslalam ze już nie dam sobie rady właśnie z wypadaniem włosów, ale widzę efekty odkąd zaczęłam stosować, http://dermastic.eu/dermastic/plastry-przeciw-wypadaniu-wlosow.html te plastry.
~anielka / 2018-06-07 15:26:38

A czy jest sens w ogóle to robić według mnie nie ma co katować włosów. Sama wiem to po sobie, mi niestety włosy zaczęły wypadać. Ale wkońcu znalazłam sposób, bardzo pomogły mi te plastry, http://dermastic.eu/dermastic/plastry-przeciw-wypadaniu-wlosow.html są naprawde super!
~lileczka / 2018-06-07 15:22:20

Prostowanie bez prostownicy teoretycznie jest najlepsze i najzdrowsze. Mi od prostownicy i od farbowanai zaczęły niestety wypadać. Pomogły mi te plastry na tą przypadłość: http://dermastic.eu/dermastic/plastry-przeciw-wypadaniu-wlosow.html Dodatkowo używałam serum z tej samej serii. Ogólnie całkiem spoko sobie ten specyfik poradził.
~anielka / 2018-06-01 14:51:25

Włosy po takim zabiegu są prawdę mówiąc bywają zniszczone. Czasami też wypadają. Tak było u mojej mamy. Długo szukałyśmy czegoś co powstrzyma ten proces. Pomogły plastry i serum z http://dermastic.eu/ okaząły się bardzo skuteczne.
~wlosek / 2018-05-23 10:49:52

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że włosy kręcone są to bardzo wymagające włosy. Ja takie miałam później farbowałam na blond a potem mi zaczęły wypadać . Nie było właściwej pielęgnacji. Długo szukałam odpowiedniego rozwiazania no i znalazłam: http://dermastic.eu/ są to bardzo fajne plastry na wypadanie włosów. Bardzo mi pomogla cała seria.
~wlosek / 2018-05-23 10:13:37

Może lepiej nie próbować żeby sobie nie zaszkodzić? Mi po rozjaśnaniu wypadały włosy i to dosyć długo aż zaczęłąm stosować, http://dermastic.eu/ i to w duzej mierze uratowało moje włosy. Używałam i serum i szamponu i plastrów. Po 3-4 tygodniach widziałam efekty!
~girl / 2018-05-11 14:11:05