GTA - jak przejść misje?

Gry    
ocena

Misji w serii GTA jest ogromna ilość, jednak wszystkie łączą podstawowe elementy, na których należy się oprzeć, aby przejście misji się powiodło.

Podstawą jest obserwacja mapy miasta, w którym przebywamy. Tutaj też, po rozmowie z odpowiednim zleceniodawcą pojawi się określony znaczek, symbolizujący miejsce do którego musimy się udać. W zależności od misji może się do sprowadzać wyłącznie do pojawienia się w określonym miejscu (idąc na piechotę lub jadąc autem). Innym razem będziemy musieli wykonać określone zadanie, zanim udamy się w oznakowane miejsce (zadania również zostaną zaznaczone na mapie). Najczęściej będzie to przejęcie określonego samochodu, zabicie kogoś lub pościg. Wszystkie wytyczne odnośnie poszczególnych misji pojawiają się w menu misji, także wystarczy czytać pojawiające się komendy i regularnie obserwować mapę.

Jeśli chcemy błyskawicznie przechodzić dowolne misje, możemy także skorzystać ze specjalnego modu o nazwie Mission master Mod V2, którego możemy pobrać z tego adresu: https://rapidshare.com/#!download|256|77805562|GTASA_MISSION_MASTER_M%20OD_v2.zip|8508. Po ściągnięciu, rozpakowujemy i wrzucamy standardowo do folderu z grą. Teraz odpalamy początek gry i po przejechaniu kilku metrów drogi rowerem zatrzymujemy go. Teraz wciskamy klawisze H i N. Jeśli wykonaliśmy poprawnie instalację, to powinno pojawić się dodatkowe menu gry, na którym widnieje spis misji. Wybieramy dowolną, wciskamy klawisz Enter i dowolna misja zostaje ukończona.

Zobacz misję "Na początku..." - YouTube:

Która misja była Waszym zdaniem najtrudniejsza? Dajcie znać.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =