Jak dołączyć Wodnego Kręgu w Gothic 2?

Gry    
ocena

Dołączenie do Wodnego Kręgu potrafi przysporzyć trochę problemów. Warto jednak to zrobić, gdyż dzięki temu zagwarantujemy sobie dodatkowe misje z dodatku Noc Kruka. Jak zatem pokierować Bezimiennym, by niedługo później wdziać zbroję Wodnego Kręgu?

Jak dołączyć Wodnego Kręgu w Gothic 2?

Fot.: Redakcja

Po rozpoczęciu przygody musimy przedostać się do miasta. Na miejscu udajemy się do Vatrasa i przekazujemy mu list, przy okazji zagajamy o Wodny Krąg. Mag da nam ornament, który musimy zanieść do Laresa (stoi w porcie). Przy okazji, stary znajomy pomoże nam się dostać do jednej z trzech gildii.

Oprócz tego musimy wykonać misję „Zaginieni ludzie”. W tym celu należy pogadać z Vatrasem. Generalnie w pierwszej części zadania chodzi o znalezienie jak największej ilości ludzi. Znajdziemy ich, idąc śladem porozsypywanej broni oraz martwych ciał. Za farmą Bengara znajdziemy jednego z zaginionych, pilnowanych przez 3 bandytów. Siedzibę Dextera, którego należy zgładzić, by wykonać misję, zaznaczy nam na mapie Skip. Znajdziemy go na plaży za latarnią Jacka - wcześniej jednak należy wykonać dla niego drobną przysługę. Gdy znamy już położenie porywaczy, udajemy się na miejsce i zaprowadzamy porządek. Uwaga, w twierdzy jest sporo bandytów, większość z nich rzuci się na nas po zaatakowaniu Dextera. Z pomocą przybędzie nam jednak Greg - tajemniczy pirat, którego widywaliśmy już wcześniej.

Po wykonaniu zadania udajemy się do Vatrasa, aby donieść mu radosne nowiny. Aby dołączyć do bractwa, należy ponownie udać się do Laresa, ten umówi nas na spotkanie z członkami w gospodzie „Martwa Harpia” (oberża znajduje się poza miastem). Przy okazji dostaniemy pierścień, który musimy założyć przed dotarciem na miejsce. Zagajamy do Orlana (oberżysta) i czekamy, aż reszta członków zejdzie się na miejsce. Tym samym oficjalnie dołączamy do Wodnego Kręgu.

Udało się Wam czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

OCENA
4.67
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =