Jak grać w Pet Party?

Gry    
ocena

Pet Party to obecnie najpopularniejsza gra obecna za pośrednictwem serwisu NK.pl , a więc wzorem Farmville z serwisu Facebook, aby pograć w Pet Party, musimy mieć swoje konto na serwisie NK.pl

Jak grać w Pet Party?

Redakcja

W Pet Party naszym głównym zadaniem jest dbanie o prawidłowy rozwój naszego zwierzaka. Wcielając się w bohatera Pet Party musimy go regularnie karmić, kąpać i sprzątać. Możemy także zmienić zupełnie jego wygląd, a nawet zmienić imię. W późniejszej fazie gry można również nawiązywac przyjaźnie z innymi zwierzątkami (kierowanymi przez innych graczy), zapraszać ich do naszego domu, a nawet zmieniać wystrój naszego mieszkania.

Na początku gdy rozpoczynamy rozgrywkę musimy zasłużyć sobie na miano obywatela Pet Town. Aby to zrobić musimy wykonać 4 podstawowe zadania (których w późniejszej fazie gry będzie znacznie większa ilość). Po wykonaniu każdego zadania w grze zwiększają się nam dwie główne statystyki: Złote Monety (nasza waluta w grze) oraz Punkty Doświadczenia (pozwalające na rozwój rozmaitych umiejętności naszego zwierzaka). Poniżej charakterystyka i opis podstawowych misji:

Misja 1: Odwiedzenie zakładu stylizacji

Udajemy się do salonu piękności i zmieniamy dowolne atrybuty naszego bohatera: imię – jeśli nie chcemy aby było takie samo jak z naszego profilu na nk.pl – kolor skóry, nos, fryzurę, oczy, płeć itp. Po wyjsciu z salonu misja zostaje zaliczona.

Misja 2: Karmienie

Przechodzimy do naszego domku, a następnie wchodzimy do Przechowalni, skąd wyciągamy jabłko. Podstawiamy go zwierzakowi i obserwujemy, jak rośnie mu pasek zdrowia (z lewej strony ekranu). Po zjedzeniu jabłka misja zostaje zaliczona.

Misja 3: Ubranie

Jak wskazuje nazwa – musimy ubrać zwierzaka. W tym celu zamykamy przechowalnię i otwieramy szafę z ubraniami. Znajdziemy tam okulary i koszulkę z serduszkiem. Wystarczy teraz tylko założyć jedną z tych rzeczy i misja zostaje zaliczona.

Misja 4: Odwiedzenie znajomego

Zamykamy przechowalnię i wchodzimy do listy naszych znajomych. Teraz wystarczy tylko wybrać opcję odwiedzin oraz ewentualnie nastrój, w jakim ma się odbyć spotkanie.

Powinnismy teraz zaliczyć wszystkie 4 misję, dzięki czemu otrzymamy status mieszkańca Pet Town, 2200 Złotych Monet oraz 28 Punktów Doświadczenia. Gratulacje, od teraz możesz wykonywać pozostałą ilość misji, których ilość będzie się powiększać wraz z wykonywaniem kolejnych.

Zobacz, jak grać w Pet Party - YouTube:

Lubicie grać w Pet Party? Jakie gry przeglądarkowe byście polecili? Podzielcie się swoimi opiniami.

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =