Jak wykorzystać glitche w Call of Duty 2?

Gry    
ocena

Glitche od dawna są wykorzystywane do zdobywania przewagi na polu bitwy. Proste błędy potrafią przynieść niesamowity sukces, dzięki dostępowi do miejsc, które z pozoru są niedostępne dla graczy. Nie inaczej jest w przypadku Call of Duty 2.

Jak wykorzystać glitche w Call of Duty 2?

Redakcja

Aby wykorzystać błędy, należy nauczyć się dobrze rzucać granatami. Te często pomagają nam w skokach na kolejne kondygnacje czy po prostu budynki. Co prawda jesteśmy wtedy lekko ogłuszani, ale efekt mija, a my możemy brnąć dalej po dachach.

Co prawda glitche w Call of Duty 2 nie dają aż takiej przewagi, z racji tego, iż większość map jest umiejscowiona na otwartej przestrzeni, jednak nadal warto je wykorzystywać. Wdrapanie się na wysokie, niedostępne miejsce, to nie lada przewaga dla wprawionego snajpera.

Większość glitchy zaczynamy, wychodząc z okna budynku. Często można przeskoczyć na drugie, zamknięte. Powinniśmy w danym momencie spaść na ziemię, jednak tak się nie dzieje, a my możemy wyskoczyć na dach budynku. Stamtąd już niedaleka droga ku drutom elektrycznym, po których dostaniemy się na wyższe elementy tudzież budynki. Nie zapominajmy używać granatów, większość przepaści da się pokonać, wykorzystując siłę tych małych kuleczek.

Skacząc na niektóre elementy, zawiśniemy w powietrzu. Zachowujmy się wtedy tak, jakbyśmy stąpali po ziemi. Przeskakujemy wszystkie przeszkody normalnie i trzymamy się konturów - np. murów. Dzięki temu nie spadniemy, będąc jednocześnie dość wysoko nad ziemią. Z takiego położenia dużo łatwiej jest dostać się na upragnioną wieżę.

Błędy zdarzają się w każdej grze. Umiejętne ich wykorzystanie daje nam przewagę nad innymi. Z wiedzą dotyczącą działania glitchy dużo łatwiej takowe znaleźć.

Odkryliście jakieś inne glitche? Który jest najfajniejszy? Dajcie znać.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =