Jak zrobić glitche w Call of Duty 4?

Gry    
ocena

Glitche są powszechnie stosowane w trybie sieciowym Call of Duty 4. Aby nie odstawać od reszty graczy, warto samemu zainteresować się błędami, które można wykorzystać na własną korzyść.

Jak zrobić glitche w Call of Duty 4?

Redakcja

Mapka Pipeline:

W jednym z budynków możemy wykorzystać wyrzutnię rakiet do tzw. „rocket jumpa”. Polega to na skoku i jednoczesnym strzale w ziemię, aby przedłużyć lot. Tym oto sposobem dostajemy się na kondygnację, która normalnie jest niedostępna dla graczy. Do pełni szczęścia potrzebujemy drugiego gracza, który ukucnie i nas podsadzi na sufit. Gdy tam się znajdziemy, możemy spokojnie przeskoczyć na jedną z wież, w zamyśle twórców nie przeznaczonych do użytkowania. Większość graczy nie będzie się nas tam spodziewała.

Mapka Crossfire:

W jednym z gruzowisk możemy wskoczyć po pralce (tudzież innym, równie dziwnym urządzeniu) na kondygnację wyżej. Niby nic w tym dziwnego, jednak gdy z piętra wyżej rozpędzimy się i skoczymy w powietrze, okaże się, iż możemy po nim chodzić i obejść mapkę z niedostępnej strony.

Będąc na górze możemy wskoczyć do „środka” mapki, przenikając przez większość obiektów. Schodząc powoli w dół, w końcu wyjdziemy na normalny grunt, przechodząc przez ścianę. Dla innych graczy musi być to niezły widok.

Równie dobrze możemy przeskoczyć w drugą stronę, by przebiec przez powietrze, a później podążać dwa metry nad murem. Należy jednak pamiętać, by iść centralnie po środku muru, inaczej spadniemy.

Mapka Wet Work:

Wykorzystując pomoc kucającego kolegi, możemy wskoczyć na maszt i podążać nim w górę. Później należy przeskoczyć nad krawędź statku, by być zawieszonym wysoko nad ziemią i mieć niesamowite pole widzenia. Nikt nie ujdzie nam żywy.

To tylko niektóre z dostępnych w grze błędów. Generalnie zasada jest prosta – przy pomocy kucającego kolegi wskakujemy w miejsca teoretycznie niedostępne, a następnie podążamy po krawędziach, często będąc zawieszonym w powietrzu, co daje nam niesamowitą przewagę.

Pobierz demonstracyjną wersję gry - Modern Warfare

Odkryliście jakieś inne glitche? Który jest najfajniejszy? Dajcie znać.

OCENA
2.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =