Playstation Network- działanie

Gry     dodano 2016-04-28
ocena

Playstation Network to specjalna platforma interaktywna dostępna za pośrednictwem konsol Playstation 3 oraz Playstation Portable (PSP). Wkrótce korzystać z niej będzie również będąca w fazie produkcji Playstation Vita.

Playstation Network- działanie

sxc.hu

Za jej pośrednictwem wszyscy użytkownicy konsol Sony, którzy podpięci są bezpośrednio do Internetu, mogą korzystać ze specjalnych aplikacji i innych możliwości.

Co daje Playstation Network?:

1. Możliwość gry online z innymi graczami, chatu, rozmowy głosowej oraz wymiany plikami (zdjęcia, filmiki itp.) - usługa ta jest całkowicie darmowa


2. Playstation Home – specjalna usługa będąca póki co w fazie Beta, po wejściu do niej tworzymy swoją postać, ubieramy ją w określone ciuchy, a następnie możemy poruszać się po wirtualnych światach Sony. Znajdują się w nim inni gracze z którymi można rozmawiać. PS Home współpracuje również z wieloma grami (często poukrywane są tutaj różne bonusy za specjalne osiągnięcia w grach). Co ciekawe, można tutaj również kupić gadżety dla swojej postaci za prawdziwe pieniądze.


3. Playstation Store – wirtualny sklep Sony w którym można pobierać najnowsze demia gier (za darmo) bądź kupować gry (za pomocą karty kredytowej), które następnie można pobrać na dysk konsoli.


4. Playstation Plus – usługa płatna umożliwiająca dostęp do niektórych dem wcześniej, tańszych lub darmowych pełnych wersji gier.

Korzystacie z Playstation Network? Mieliście jakiekolwiek problemy z obsługiwaniem tej platformy? Czekam na Wasze komentarze.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =

Polecamy

GTA 4 - misje policyjne - jak je uruchomić?

GTA 4 - misje policyjne - jak je uruchomić?

Łukasz Bernacki / 2011-05-25 14:27:35

Jak grać w Sapera - Video

Jak grać w Sapera - Video

Norbert Banasiak / 2011-06-14 15:33:32