The Sims 3 - jak zostać aktorem?

Gry    
ocena

Aktorem w grze The Sims 3 można zostać dopiero w dodatku "Po zmroku", także wszelkie próby zostania aktorem we wcześniejszych dodatkach lub podstawowej wersji gry, nie mają szans na realizację.

Mając już zainstalowany dodatek "Po zmroku", chcąc zostać aktorem udajemy się do Bridgeport, a dokładniej na Aleję 56, gdzie znajduje się studio filmowe "Zaplecze Kryształek Pikczers". Tutaj też możemy spróbować zaprzyjaźnić się z aktorami (wyróżniają się większość ilością gwiazdek przy Poziomie Osobistości), co jednak będąc zwykłym Simem jest bardzo trudną sztuką. Klikamy na aktora i wybieramy opcję "Przywitaj sie z osobistością". Jeśli uda nam się zainteresować gwiazdę, to wybieramy opcję "Spróbuj zaimponować osobistości", po czym przechodzimy do rozmowy o karierze, zawodzie itp. Dzięki temu możemy mieć większą szansę do wejścia do świata show-biznesu.

Będąc w studiu możemy także zacząć pracę od najniższego szczebla kariery, by w końcu wspiąć się na wyżyny popularności. Zacząć możemy jako statysta w małych rolach filmowych. Wynagrodzenie wynosi wtedy 21 simoleony na godzinę. Awans jest w tym przypadku tylko kwestią czasu, trzeba więc regularnie chodzić do pracy oraz być w dobrym nastroju.

Po awansie możemy zostac asystentem technicznym. Na tym stanowisku musimy dbać przede wszystkim o pozytywne relacje z ekipą filmowców (aktorzy, reżyser, scenarzysta i pozostali członkowie planu filmowego). Otrzymamy również pierwsze zlecenia, np. w postaci dostarczenia określonych rzeczy na czas do danego Sima.

Kolejna posada to główny technik (zarobki to 36 simoleonów na godzinę). Tutaj też otrzymujemy pierwszą gwiazdę Poziomu Osobistości. Od tego momentu też paparazzi będą nam robić zdjęcia, zaś inne Simy mogą nas prosić o autograf. Również przechodząc do zakładki simologii, pojawia się nowa opcja – Dziennik osobistości – który pokazuje rozmaite statystyki naszego Sima związane z popularnością aktorską i postępem kariery filmowej. Teraz nasza szansa na zaprzyjaźnienie z innymi Simami znacznie wzrasta, dzięki czemu kolejne awanse idą szybciej - im więcej Simów z gwiazdorskiej obsady poznamy i utrzymamy z nimi pozytywne relacje, tym szybciej awansujemy.

W tym miejscu musimy jednak uważać na liczne skandale, które często lubią dosięgać gwiazd. Jeśli zrobimy coś niestosownego, a do tego przyłapią nas paparazzi, to pojawi się nowa ikonka "Publiczne Ośmieszenie", w wyniku której możemy stracić na popularności. Tutaj jednak są 2 opcje, które mogą nas przed tym obronić: opłacenie paparazzich za milczenie lub udanie się do ratusza i wybranie opcji "Pozwij za zniesławienie". Teraz kiedy już wiemy jak postępować, regularnie zdobywamy kolejne kontakty, czego konsekwencją będą dalsze awanse w kolejności na takie stanowiska jak: asystent kierownika, kierownik produkcji, aktor drugoplanowy, aktor pierwszoplanowy i ostatecznie reżyser filmowy.

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Którą część The Sims najbardziej lubicie? Dajcie znać.

OCENA
2.86
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =