Ultimate Mortal Kombat 3 - jak odblokować ukryte postacie?

Gry    
ocena

Chcesz odblokować ukryte postaci w Ultimate Mortal Kombat 3? Przeczytaj poniższy poradnik!

Ultimate Mortal Kombat 3 - jak odblokować ukryte postacie?

Na początek pobieramy emulator Mame z tego adresu: http://www.honmaru.pl/download/index.php?act=view&id=137. Na samym dole klikamy w 'Download' i pobieramy z wybranego źródła. W dalszej kolejności pobieramy grę Ultimate Mortal Kombat 3, znajdującą się pod tym adresem: http://www.megaupload.com/?d=X8SS8AJO. Instalujemy emulator, a następnie do folderu Roms wrzucamy pobrany plik z grą (nie należy jej rozpakowywać). Następnie ściągamy plik 'cheat.dat' znajdujący się pod tym adresem: http://www.honmaru.pl/download/index.php?act=download&id=139 . Rozpakowujemy go do katalogu głównego emulatora.

Teraz odpalamy emulator i przechodzimy kolejno do Options -> Default Game Options -> Miscellaneous -> Enable game cheats.

Następnie po uruchomieniu gry naciskamy Tab na klawiaturze a następnie strzałkami kierunkowymi przechodzimy do:

Cheat -> Enable/Disable a Cheat -> zmiana z Off na On w:
- Unlock Mileena
- Unlock Ermac
- Unlock Classic Sub-Zero.

Wszystkie zmiany dokonujemy przyciskiem Enter. Na koniec resetujemy emulator za pomocą klawisza F3 i możemy cieszyć się ukrytymi postaciami: Millena, Ermac, Classic Sub-Zero.

Pozostaje jeszcze odblokowanie jednej ukrytej postaci – Human Smoke. Aby to zrobić wystarczy włączyć grę, przejść do menu wyboru postaci, najechać i wybrać na postać Smoke, a następnie przytrzymać jednocześnie następującą kombinacje Back, Run, HP, Block, HK – trzeba ją trzymać aż do rozpoczęcia walki. Jeśli wykonamy ją poprawnie to Smoke na naszych oczach zamieni się w Human Smoke.

UWAGA!

Powyższa metoda została przedstawiona w formie ciekawostki dla osób, które posiadając oryginalną grę i mają ochotę poćwiczyć na kopii zapasowej.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =