Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi?

Horoskop     dodano 2015-08-24
ocena

Urok osobisty, wdzięk i powodzenie u płci przeciwnej Waga zawdzięcza wpływom planety Wenus. Osoby urodzone pod tym znakiem Zodiaku posiadają talent do osiągania kompromisu w wielu trudnych sprawach. Mogłoby się więc wydawać, że Waga jest wymarzonym partnerem życiowym. Jednak nie z każdym znakiem może stworzyć idealny związek.

Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi?

photoxpress.com

Bliźnięta. Waga to znak powietrzny, dlatego tworzy udane relacje z Bliźniętami. Oboje są bowiem niezmiernie towarzyscy, lubią błyszczeć w otoczeniu i często się bawić. Ponadto artystyczne uzdolnienia Wagi, poczucie estetyki i smaku bardzo podobają się Bliźniakowi. Ten poszukuje bowiem mocnych wrażeń, a przede wszystkim nowości. Waga stanowi dla Bliźniaka idealnego partnera, z którym na pewno nie będzie się nudzić. Gadatliwy i zwracający na siebie uwagę Bliźniak szybko przypadnie do gustu Wadze.

Wodnik. Waga potrafi docenić wszystko, co naprawdę wartościowe i wyjątkowe, dlatego jeśli spotka na swojej drodze Wodnika, na pewno się nim zainteresuje. Nikt przecież tak jak on nie potrafi zaakcentować swojego indywidualizmu i szerokich horyzontów myślowych. Związek Wagi i Wodnika zwykle posiada mocny wymiar duchowy. Przedstawiciele tych znaków po prostu znajdują porozumienie na poziomie emocjonalnym. Ich więź bywa zatem niemal magiczna. Oboje są również bardzo towarzyscy, lubią podróżować i poznawać nowe rzeczy.

Baran. Związek Wagi i Barana to zestawienie niemal mitologiczne: mamy tu do czynienia ze związkiem Wenus i Marsa. Jak można się domyślić, z takiego połączenia może wyniknąć tylko wielkie, namiętne uczucie. Siła, upartość i ognisty temperament Barana znajdą świetne zrównoważenie w uwodzicielskim uroku Wagi i to bez względu na to, kto tu jest mężczyzną, a kto kobietą. Wydaje się więc, że, jako kochankowie są dla siebie stworzeni. Trzeba jednak pamiętać, że w każdej wielkiej namiętności trzeba się liczyć z gwałtownymi emocjami o różnym zabarwieniu.

Strzelec. W sprzyjających warunkach może się udać związek Wagi ze Strzelcem. Co prawda, osoby z pod tych znaków różnią się nieco podejściem do życia: Strzelec ponad wszystko przedkłada własną wolność, Waga zaś poszukuje w erotycznej relacji poczucia bezpieczeństwa. Jednak wiele ich też łączy: optymizm, towarzyskość, umiłowanie piękna. Waga i Strzelec mogą zatem stać się partnerami życiowymi i być ze sobą szczęśliwi.

Jesteście Wagą? Znacie jakąś Wagę? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

OCENA
4.43
OCEŃ PORADĘ
Jaki znak zodiaku pasuje do Wodnika?

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =

Polecamy

Dopasowanie imion w miłości – czy warto w to wierzyć?

Dopasowanie imion w miłości – czy warto w to wierzyć?

Agnieszka Czarkowska / 2011-03-22 13:54:01

Jaki znak zodiaku pasuje do Koziorożca?

Jaki znak zodiaku pasuje do Koziorożca?

Agnieszka Czarkowska / 2011-05-18 13:51:50

Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa?

Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa?

Agnieszka Czarkowska / 2011-05-18 13:55:06

Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi?

Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi?

Agnieszka Czarkowska / 2011-05-18 13:47:06