Makijaż   (113 porad)

Najnowsze    |    Losowe    |    Najczęściej komentowane
Makijaż kosmetykami mineralnymi

Makijaż kosmetykami mineralnymi

1     1184     Marta Pardyak

W ostatnich czasach kosmetyki mineralne stały się bardzo popularne i modne, a firmy zaczęły nazywać produkty „mineral”. Jak sama nazwa wskazuje, kosmetyki tego rodzaju wytwarzane są ze...

Arabski makijaż oczu - krok po kroku

Arabski makijaż oczu - krok po kroku

Maya Studio

0     976

Jak szybko się odświeżyć?

Jak szybko się odświeżyć?

Joanna Nieć

0     558

Zielony makijaż oczu - krok po kroku

Zielony makijaż oczu - krok po kroku

0     866     Barbara Habieda

W miejskim zgiełku tęsknimy za czystym powietrzem, dziką przyrodą i przede wszystkim spokojem. Przyjemnie jest zamknąć oczy i pomyśleć o kojącym widoku szumiącego, zielonego lasu. Ale jeśli wyjazd na...

  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6   strona 6 z 6 

Ostatnie dyskusje


Bardzo ciekawy typ makijażu, to na pewno! Może kiedyś sama się na niego zdecyduje. Warto ogólnie w makijażu postawić na dobry rodzaj kosmetyków, ja bardzo lubię kosmetyki tej marki : https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz#podklady są na prawdę trwałe i mają dobrą cenę do jakości. Moja znajoma mi kiedyś poleciła i ma rację są super!
~anitka33 / 2018-05-18 14:35:37

To zależy, każdy ma różną technikę, jeśli chodzi o nakładanie podkładu na twarz, najważniejsze, by podkład był dobry ten co nakładamy, powiem szczerze, że ja na przykład bardzo lubię ten: https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/podklady/fluid-skin-balance-professional, zawiera ekstrakty roślinne oraz witaminę E, oprócz tego dobrze się wchłania i utrzymuje przez wiele godzin. Jestem zawsze z niego zadowolona
~pysiaczek / 2018-05-18 14:33:20

Mineralne kosmetyki ogólnie są fajne. Ja bardzo lubię używać kosmetyków dobrej jakości. Mam tu na myśli na przykład tą markę: https://www.pierrerene.pl/pl/ . Dla mnie tu jest odpowiednia cena do jakości. Bardzo lubię zarówno kolorówkę jak i podkłady do cery itd.
~girl / 2018-05-13 23:45:24

Według mnie dojrzała kobieta powinna korzystać z dobrych kosmetyków. Ja mam takie. Należą do nich między innymi https://www.pierrerene.pl/pl/ uwielbiam je. To bardzo dobre jakościowo kosmetyki. Mają i świetną kolorówkę i świetne podkłady.Zawsze znajduję to co chce tam.
~nick / 2018-05-13 23:42:41

Wszystko zależy od potrzeb jakie mamy. Według mnie Trzeba unikać takiego makijażu ponieważ on obciąża bardzo skórę, warto używać lżejszych kosmetyków. Ja osobiscie bardzo lubię z tej firmy używac: https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz#podklady są tu fajne podkłady, cienie, tusze, a wszystko wysokiej jakości.
~jess44 / 2018-05-08 15:23:56

Rzeczywiście fajny jest na wielkie wyjścia, coś w nim jest. Aby go zrobić trzeba mieć dobre kosmetyki. Powiem szczerze, że dla mnie ostatnio bardzo fajnymi kosmetykami są te tutaj: https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz#podklady znajduję tutaj na prawdę fajne rzeczy w bardzo korzystnych cenach. Używam regularnie.
~lala88 / 2018-05-08 15:19:18