Akcesoria - Trendy wiosna-lato 2010

Moda    
ocena

Każdego roku wierne modzie i najnowszym trendom kobiety dowiadują się co w danym sezonie będzie modne, co koniecznie trzeba kupić, aby wyglądać modnie i atrakcyjnie, a czego pod żadnym pozorem nie zakładać, aby nie narazić się na śmieszność i niekorzystny wgląd. Jest to o tyle trudne, że o ile w jednym sezonie pewne stroje i dodatki w konkretnych kolorach są modne, o tyle w kolejnym mogą okazać się zupełnie passe i odbiegające od aktualnie obowiązujących trendów.

Akcesoria - Trendy wiosna-lato 2010

sxc.hu

Dlatego każda szanująca się zwolenniczka modowych trendów powinna dowiedzieć się co nosi się w tym roku, a co lepiej schować na dno szafy i zaczekać, aż znowu wróci do łask, jak to bywa w przypadku mody.

Do najmodniejszych dodatków w tym sezonie należą motywy i elementy kwiatowe, to one zdecydowanie królują na sklepowych półkach. I o ile nie każda z Pań jest przekonana co do założenia sukienki w kwiaty, albo płaszcza z tym motywem, o tyle pierścionek z różyczką, albo pasek w kwiatki powinny je już bardziej do siebie przekonywać. Kwiatowe motywy dominują zarówno w biżuterii, w różnego rodzaju wisiorkach, bransoletkach i kolczykach. Należy przy tym pamiętać, że w tym sezonie w biżuterii dominuje zasada XXL, więc wszystko co zakładamy powinno być duże, krzykliwe i odważne.  Przy czym kwiatowe motywy nosi się wpięte we włosach, jako zwieńczenie fryzury, jako ozdoba doskonałe będzie noszenie opasek i spinek do włosów.

Ponadto w sklepach pojawiły się także rajstopy, pończochy i podkolanówki w kwiaty, które doskonale komponują się z jednolitymi materiałami, jak również z innymi odważnymi wzorami. Jednak to jeszcze nie koniec. Modne w tym sezonie są również ukwiecone torebki. I choć nie nadają się na wszystkie okazje, z powodzeniem można nosić je na długie letnie spacery, na wieczorne imprezy albo na wiosenne zakupy. Umieszczane są bowiem nie tylko na eleganckich, codziennych torebkach, wieczorowych kopertówkach czy nawet kosmetyczkach i portfelach ale również na ekologicznych torbach na zakupy, tak modnych od jakiegoś czasu.

Zdobień w noszone w tym sezonie kwiaty nie uniknęły również buty - letnie i delikatne sandałki, sportowe trampki, klasyczne balerinki czy eleganckie, wieczorowe szpileczki. Wszystkie one posiadają choćby jeden delikatny kwiatowy element.

Również szale nie omineła modowa rewolucja. W tym sezonie poza tym, że powinny być kolorowe, radosne i żywe, nosi się je bardzo naturalnie, rozrzucone swobodnie wokół szyi, co nadaje im najlepszy wygląd.

Natomiast najbardziej charakterystyczną cechą w tym sezonie jest możliwość łączenia ze sobą różnorakich wzorów, stylów i motywów. Nic nie jest zabronione, wszystko jest dozwolone, nie pozostaje więc nic innego jak korzystać z tych modowych dobrodziejstw.

Jakie akcesoria według Was również mają szansę na to, aby być trendy w sezonie wiosna-lato 2010? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =