Buty na Sylwestra - jakie wybrać?

Moda     dodano 2016-09-05
ocena

Każda kobieta pragnie wyglądać atrakcyjnie i modnie o każdej porze dnia. Nie trudno więc zrozumieć skąd takie podekscytowanie strojem, dodatkami i odpowiednim obuwiem, kiedy zbliżają się ważne i wielkie uroczystości czy bale, takie jak choćby Sylwester. I pora roku nie ma tu żadnego znaczenia. Najlepszym przykładem jest tu właśnie zakładane na Sylwestrowe bale i prywatki obuwie.

Buty na Sylwestra - jakie wybrać?

photoxpress.com

Kobiety nawet gdy za oknem trzaska mróz, dobierają idealne, co wcale nie oznacza, że wygodne, buty w zależności od tego jaką kreacją zamierzają założyć tej nocy. Przyjrzyjmy się więc w jaki sposób wybrać te najpiękniejsze, najwygodniejsze i najlepiej współgrające z naszą kreacją pantofelki.

Najczęściej wybieranym modelem bucików na Sylwestra są tradycyjny, klasyczne i ponadczasowe szpilki - nosek do szpica i wysoki, cieniutki obcas. Jest to chyba najbezpieczniejsze i najpewniejsze wyjście. Nigdy nie wychodzą one z mody, pasują do niemal każdej kreacji, a dodatkowo jeżeli wykonał je rzeczywiście wprawny szewc, w bardzo wielu przypadkach nosząca je kobieta nie czuje nawet, na jak wysokim obcasie przychodzi jej spędzić całą noc.

Jednak czasami warto zaryzykować, porzucić to co bezpieczne i tradycyjne i wśród modnych i odważnych pantofelków, które można znaleźć na sklepowych półkach, znaleźć coś innego, coś oryginalnego, w nowym, ciekawym fasonie i kolorze. Zaraz po tradycyjnych szpilkach, dobieranych oczywiście pod kątem koloru i stylu stroju, coraz modniejszym i coraz częściej wybieranym obuwiem na tego typu okazje są sandałki, srebrne lub złote, w zależności od barw i tonacji samej kreacji sylwestrowej, wykonane z kilku paseczków, z dodatkami świecących kamyków i błyszczących niteczek. Jest to wybór równie bezpieczny, ponieważ ze względu na ich dwa, zupełnie przeciwstawne kolory, wystarczy określić z jakiego rodzaju strojem, ciepłym czy zimnym, mamy do czynienia w przypadku sukienki i możemy mieć pewność, że tak dobrane sandałki staną się prawdziwym zwieńczeniem i uzupełnieniem stroju.

Poza tymi dwoma, oczywistymi i bardzo modnymi wyborami, panie lubią jednak  zaskakiwać, szokować i zwracać na siebie uwagę. Dlatego coraz częściej do wieczorowych sukienek zakładają koronkowe kozaczki na wysokim obcasie, te same, które coraz mocniej dominują rynek obuwia weselnego, a szczególnie tego produkowanego na śluby w zimowe miesiące. Innym z ciekawych wyborów mogą być niemal każde czarne, tradycyjne pantofelki na obcasie, w tym sezonie koniecznie z zaokrąglonymi lub ściętymi na prosto noskami. Poza tym sporym zainteresowaniem cieszą się również buty, które wydawać by się mogło, że nie pasują na tego typu okazje. Są nimi choćby modne ostatnio gladiatorki. W wersji na wysokim obcasie, dobrane do mocniejszego i bardziej odważnego stylu, będą wyglądały równie dobrze, co klasyczne szpilki do tradycyjnej sukni wieczorowej.

Jakie buty zazwyczaj zakładacie na sylwestra? Bardziej luźne, sportowe czy eleganckie?

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =

Polecamy

Czy warto kupować modne ubrania dla dzieci?

Czy warto kupować modne ubrania dla dzieci?

Agnieszka Gradowska / 2010-09-30 13:21:18

Bielizna korygująca - dobieranie bielizny

Bielizna korygująca - dobieranie bielizny

Bruno Czukaj / 2010-06-24 13:34:07

Buty meliski - opinie. Czy warto kupić?

Buty meliski - opinie. Czy warto kupić?

Joanna Oparcik / 2011-08-16 14:27:21

Buty na Sylwestra - jakie wybrać?

Buty na Sylwestra - jakie wybrać?

Bruno Czukaj / 2010-06-30 10:16:06