Co włożyć na Sylwestra?

Moda    
ocena

Sylwestrowe bale, imprezy i przyjęcia pełne szaleństwa i zabawy, choć odbywają się co roku, za każdym razem są wyjątkowe i jeszcze bardziej niezwykłe. I nic w tym dziwnego. W tę wyjątkową noc każdy chce bawić się i wyglądać najlepiej w myśl zasady, jaki Nowy Rok, taki cały rok. W końcu to właśnie zabawa po północy do białego rana stanowi prawdziwą kwintesencję udanego Sylwestra. Wydaje się wręcz oczywiste, szczególnie w przypadku Pań, że odpowiedni strój, fryzura, makijaż i dodatki stanowią tego wieczoru równie ważne elementy co udana zabawa.

Co włożyć na Sylwestra?

photoxpress.com

Najważniejszy jest więc jest wybór odpowiedniej kreacji, która w przypadku pary powinna być choć w niewielkim stopniu skomponowana ze strojem partnera. Tak więc należy z pewną konsekwencją wybrać wspólny motyw przewodni, który będzie obecny zarówno w stroju mężczyzny jak i kobiety. Może to być podobny odcień strojów, wspólny styl  lub choć jeden wspólny element w postaci podobnego wzoru czy motywu, np. kratka, cekiny, bądź piórka.

W sylwestrowej modzie dla Panów pierwsze skrzypce grają najczęściej oryginalne koszule i kolorowe, zabawne lub eleganckie krawaty, oczywiście zakładając, że Pan decyduje się aby tego wieczoru wyglądać wytwornie i założyć krawat. To właśnie dobór tych dodatków może stanowić wspólny mianownik ze strojem partnerki. Na dalszym planie leży już dobór obuwia, które zależy już raczej od preferencji i gustu Panów.

W przypadku balowej mody damskiej królują tu modne i kobiece kreacje. Oczywiście każda z Pań marzy o tym, aby tej nocy wyglądać olśniewająco, więc sama sukienka nie wystarczy. Dobór odpowiednich i współgrających z nią dodatków stanowi zatem równie trudny wybór, co samej sukni. Do najczęściej wybieranych elementów uzupełniających cały strój należy głównie biżuteria, odpowiednie aczkolwiek niekoniecznie wygodne buty, dodatkowe okrycie, torebka i makijaż.

Właściwa biżuteria to sprawa bardzo indywidualna, zależna przede wszystkim od rodzaju i stylu kreacji oraz od urody jej właścicielki. W przypadku przykuwającej wzrok sukienki w odważnych kolorach, biżuteria nie powinna być zbyt krzykliwa, aby nie przyćmić całości. Warto więc zdecydować się na coś delikatnego, subtelnego, co jedynie dopełni całości nie tworząc na swojej posiadaczce odrębnej historii. Pomimo swobodnego charakteru większości sylwestrowych balów i przyjęć, nawet tej nocy przesada nie jest na miejscu.

Przechodząc do wyboru odpowiednich butów, już na wstępie należy podkreślić, że idealne buty nie zawsze oznaczają wygodne i przeznaczone na całonocną zabawę. Dlatego bardzo wiele Pań decyduje się tej nocy na buty na zmianę. Gdy tzw. wielkie wejście w wystrzałowych szpilkach na niebotycznym obcasie mają już za sobą, dyskretnie przebierają je na nieco wygodniejsze i niższe pantofelki, w których mogą swobodnie przetańczyć całą noc. Bo w końcu o to chodzi w tą magiczną, Sylwestrową noc.

Jak zazwyczaj ubieracie się na Sylwestra? Bardziej na luźno czy jednak elegancko?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =