Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Pielęgnacja     dodano 2016-08-29
ocena

Ponętne i pełne usta niczym u Angeliny Jolie to marzenie wielu kobiet. Na rynku są dostępne pomadki, które powiększają objętość ust (papryczka dodana do pomadki podrażnia wargi, które lekko puchną). Jednak efekt ich używania jest krótkotrwały, a trudno jest malować co chwile usta.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

photoxpress.com

Jeśli nasze wargi odbiegają wyglądem od wymarzonego kształtu to jest na to rada. Modelowanie ust nie sprowadza się tylko do zabiegu ich powiększania, ponieważ wiele osób narzeka np. na ich asymetryczny kształt. Ponadto wraz z wiekiem kąciki usta zaczynają opadać.

Co tu wstrzyknąć?
Zabieg powiększający usta wykorzystuje różne substancje, które można bezpiecznie wprowadzić do organizmu. Ważne, aby wypełnienie było substancją miękką, ale jednocześnie wytrzymałą i w miarę niekosztowną. Zabieg powiększenia usta jest prosty i trwa tylko pół godziny Polega on na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, w konsystencji żelu, w miejsce którego kształt chcemy zmienić (np. zlikwidować zmarszczkę mimiczną, lub powiększyć dolną lub górną wargę).

Przeciwwskazania

Osoba, która chce poddać się zabiegowi modelowania ust powinna cieszyć się ogólnym dobrostanem psychofizycznym. Jednak są pewne choroby, które mogą uniemożliwić nam dokonanie zabiegu. Należą do nich:
- cukrzyca (może wystąpić problem z gojeniem),
- słaba krzepliwość krwi,
- owrzodzenia oraz opryszczka jamy ustnej

Zabieg

Specjalista, który dokona zabiegu modelowania ust powinien mieć na uwadze przyszły efekt swych działań. Wargi powinny po zastrzyku wyglądać naturalnie (unikamy „napompowanych” ust), mieć ładny kolor i być jędrne w dotyku, a zmarszczki wokół ust ulec wygładzeniu.

Przed zabiegiem nie wolno przyjmować leków (aspiryna), odradza się również wizytę na siłowni oraz w solarium. Sam zabieg wykonuje się przy znieczuleniu miejscowym, a preparat wstrzykiwany jest bardzo cienka igłą, co znacznie osłabia odczuwany ból. Po aplikacji kwasu hialuronowego lekarz musi go dokładnie rozmasować, aby substancja wniknęła w kontur warg i nadała im jednolity kształt. Pacjenci po dokonanym zabiegu powinni przyjmować preparaty, które zmniejszają siniaki oraz obrzęk. Tego typu objawy zanikają po dwóch dniach od zastrzyku i wtedy możemy cieszyć się nowymi, pięknymi ustami, których wygląd będzie zachwycał do około pół roku.

Co uważacie na temat powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego? Podjęłybyście się takiego zabiegu?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =

Polecamy

Jak depilować depilatorem?

Jak depilować depilatorem?

Elżbieta Matwiejczyk / 2011-01-27 14:28:55

Masaż ujędrniający - opinie, jaki wybrać?

Masaż ujędrniający - opinie, jaki wybrać?

Monika Paluch / 2011-06-10 14:44:28

Beta-karoten - jak działa?

Beta-karoten - jak działa?

Arnika Mazur / 2010-07-22 10:33:24

Depilacja twarzy - jak to zrobić?

Depilacja twarzy - jak to zrobić?

Justyna Olin / 2010-06-29 11:41:40