Pomysły na prezent na 18-tkę

Okoliczności     dodano 2016-05-24
ocena

Osiemnaste urodziny to czas, gdy wkraczamy w dorosłość. Kupując solenizantowi prezent powinniśmy zadbać o jego wyjątkowość.

Pomysły na prezent na 18-tkę

photoxpress.com

Uzyskanie pełnoletności jest niezwykłym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Osiemnastki stają się ważnym wydarzeniem w życiu towarzyskim młodych ludzi i mają wyjątkową oprawę. Często solenizanci organizują dwa przyjęcia – jedno dla rodziny i drugie dla przyjaciół. Jest to dobry pomysł, chociaż wymaga większej inwestycji zarówno czasowej, jak i finansowej.

W zależności od tego, jakim gościem i na jakim przyjęciu jesteś, musisz dostosować swój prezent do okoliczności. Nie powinieneś kupować sprośnego lub dwuznacznego prezentu solenizantowi, który rozpakuje go publicznie w gronie rodziny. Jednocześnie ten sam prezent budzący w innych okolicznościach kontrowersje lub oburzenie, w mniej formalnym gronie wśród rówieśników i przyjaciół wywoła z pewnością salwę śmiechu.

Osiemnastka to doskonała sposobność do wręczania śmiesznych prezentów i gadżetów. Stanik z cukierków, imprezowy kask, toaletowy zestaw golfowy czy śmieszny ręcznik to tylko nieliczne z propozycji sklepów internetowych, oferujących niezapomniane prezenty.

Warto jednak pamiętać o przełomowości chwili i kupić coś, co będzie symbolizowało osiągnięcie statusu dorosłej osoby. Takie prezenty powinni wręczać dorośli – rodzice, chrzestni, wujostwo, dziadkowie. Doskonałym pomysłem jest założenie młodemu człowiekowi konta inwestycyjnego, wpłacenie początkowego kapitału, który będzie mógł inwestować. Świetnym pomysłem jest wykupienie kursu gracza giełdowego. Wprowadzenie młodego człowieka w arkana biznesu z pewnością będzie stanowiło niezapomniany prezent.

Doskonałym prezentem może być również biżuteria, zegarki, sprzęt grający, aparaty, wszelkiego rodzaju akcesoria i gadżety związane z zainteresowaniami solenizanta. Możemy tak naprawdę kupować wszystko, co trafia w gusta osoby obdarowanej. Raczej nie są jednak  wskazane nudne praktyczne prezenty, takie jak ręczniki i pościel. To zbyt trywialny prezent na tak wyjątkową okazję.

Jakie są Wasze pomysły na prezent z okazji osiemnastych urodzin? Czekam na Wasze komentarze.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ
Jak udekorować stół na urodziny?

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =

Na 18 swojemu chrzestniakowi kupiłam na inbook.pl książkę o historii. On bardzo interesuje się historią więc myślę, że będzie mu się podobać. Do tego poszła piękna dedykacja bo 18 urodziny należą do tych wyjątkowych.

~ nika / 2017-01-17 21:02:52
oceń komentarz: (0) (0)

Pmaiętaj, że ze kazdy facet ma coś z dziecka.. ma swoje marzenia etc ja swjemu to mysle budzik kupić? Mój 18 letni brat jest maniakiem Star Wars, wlasnie taki fajny budzik znalażłam wwww.dystryktzero.pl/ i on jest własnie z tej serii, myslę, że bęzdei zadowolony!

~ kara / 2017-01-17 22:39:13
oceń komentarz: (0) (0)

Na urodziny super pomysłem jest kubek ze zdjęciem soleizanta np. trzeba wybrać tylko fajne albo śmieszne zdjęcie i zamówić foto-kodak.pl/Promocje.html myślę,że całkiem fajny oryginalny prezent!

~ name / 2017-01-17 23:22:23
oceń komentarz: (0) (0)

Polecamy

Jaki prezent na 21 urodziny?

Jaki prezent na 21 urodziny?

Katarzyna Olchowska / 2010-12-06 11:33:54

Pomysły na prezent na 18-tkę

Pomysły na prezent na 18-tkę

Katarzyna Matczuk / 2010-08-23 09:53:20

Co to jest pępkówka i jakie zwyczaje jej towarzyszą?

Co to jest pępkówka i jakie zwyczaje jej towarzyszą?

Joanna Nieć / 2011-12-20 12:54:20

Dekoracja stołu na Komunię

Dekoracja stołu na Komunię

Lech Neumueller / 2010-08-18 11:04:45