Pomysły na prezenty imprezowe

Okoliczności     dodano 2016-04-26
ocena

Hasło wywoławcze: impreza! Formy jej urozmaicania są coraz bardziej różnorodne i oryginalne. Powodzeniem cieszą się nie tylko imprezy przebierane, ale także „gadżeciarskie”. Inicjatywa jest prosta – oprócz alkoholu, przekąsek i dobrego humoru trzeba zabrać ze sobą ciekawy prezent, który zintegruje i rozbawi imprezowiczów. Czasem prezent może być drobnostką, w myśl zasady: mała rzecz, a cieszy.

Pomysły na prezenty imprezowe

photoxpress.com

Imprezowe prezenty nie muszą być grzeczne jak pluszowy miś ani też poważne jak tomik poezji Miłosza. Tak naprawdę chodzi o to, by prezent rozbawił obdarowanego gospodarza i resztę gości. Przykładem może być skarbonka w kształcie kobiecej piersi, która wdzięcznie będzie wyglądać na lodówce. Można do niej zbierać drobniaki, które ostatecznie zostaną wydane – przez wspólnie mieszkających studentów – na płyn do mycia naczyń, papier toaletowy czy inne rzeczy niezbędne do życia (np. piwo).

Kiedy mowa już o rzeczach pierwszej potrzeby, idealnym i śmiesznym prezentem imprezowym jest papier toaletowy z nadrukowanymi banknotami 500 EURO. Wtedy nawet odwiedzenie toalety może wprawić gości w zabawowy nastrój.

Gospodarzowi można także sprezentować zestaw świeczek będących imitacją korków do wina lub śmiesznych zatyczek do butelek w kształcie kolorowego ludka. Prezentem z serii „mam coś wspólnego z alkoholem”, są także różnokolorowe opaski na szklankę, butelkę i puszkę. Dzięki nim nikt nie pomyli Twojego drinka ze swoim. Uroku dodają im zabawne napisy jak np.: hottie, princess, party animal.

Jeśli chcesz osłodzić imprezę (nie musi to być wieczór panieński!), obdaruj gospodynię imprezy czekoladowymi penisami wykonanymi z białej, mlecznej i deserowej czekolady. Jest to doskonały prezent na imprezkę z pazurem. Pozostając w słodkim klimacie, możesz przynieść tabliczkę czekolady, w której każda kostka podpisana jest inną literą. Kostki możesz ułożyć w dowolnej kolejności, składając w niecodziennej formie życzenia lub wyrażając zadowolenie z zaproszenia na imprezę.

Zamiast bukietu kwiatów możesz też wpaść z bukietem balonów. Żeby unosiły się w przestrzeni napełnij je helem. Potem wręcz zapraszającemu, który udekoruje nimi salon.

Również i sam gospodarz powinien pamiętać o prezentach dla swoich gości. Na wstępie może wręczyć każdemu śmieszne dziecięce okulary zakupione na odpuście podczas wizyty u babci, maskę wykonaną z tektury, każdą w innym kolorze i odmiennym stylu. Samoprzylepne, nienaturalnie duże uszy, krzaczaste brwi czy włochate, podkręcone do góry wąsy.

Fajnym prezentem dla przybyłych będzie też klikacz, który zyskał popularność dzięki znanej reklamie z Borysem Szycem w roli głównej.

Jakie według Was są najlepsze prezenty imprezowe? Co kupujecie swoim znajomym? Zabierajcie głos w komentarzach.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =

Ja ostatnio koledze kupiłam: http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/8952-fifa-18-edycja-standardowa-pc-5030937121528.html i bardzo mu się podobało. Wiedziałam, że lubi fife bardzo!

~ kaka / 2017-09-27 12:50:21
oceń komentarz: (0) (0)

Polecamy

50 rocznica ślubu - jak zorganizować złote gody?

50 rocznica ślubu - jak zorganizować złote gody?

Katarzyna Olchowska / 2011-05-25 15:31:38

Pomysły na prezenty imprezowe

Pomysły na prezenty imprezowe

Joanna Nieć / 2011-09-28 14:44:07

Co to jest pępkówka i jakie zwyczaje jej towarzyszą?

Co to jest pępkówka i jakie zwyczaje jej towarzyszą?

Joanna Nieć / 2011-12-20 12:54:20

Dekoracja stołu na Komunię

Dekoracja stołu na Komunię

Lech Neumueller / 2010-08-18 11:04:45