Co kupić tacie na Gwiazdkę?

Boże Narodzenie    
ocena

Gwiazdka tuż, tuż, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla taty? Nic straconego! Zapoznaj się z naszymi propozycjami, a być może staną się dla Ciebie inspiracją. Wybraliśmy przedmioty dostępne w sprzedaży internetowej i stacjonarnej, które są oryginalne, a zarazem praktyczne.

Prezent dla taty wymaga przemyślenia i Twojej wnikliwej analizy. Przy wyborze kieruj się celem, jaki przyświeca podarunkowi. Prezent gwiazdkowy to prezent wyjątkowy, który potwierdza Twoje przywiązanie do tradycji i szacunek dla ojca. Elegancki drobiazg świetnie się sprawdzi, jednak, pamiętaj, że mężczyźni – w przeciwieństwie do kobiet – lubią praktyczne niespodzianki.

Jeśli tata ma jakąś pasję, możesz kupić przedmiot, który pomoże mu ją rozwijać. Dla wędkarza wybierz wielofunkcyjny scyzoryk, który pomoże w rozwiązaniu problemów w terenie. Aby zwiększyć wartość sentymentalną przedmiotu, wybierz się do zakładu grawerskiego i poproś o dedykację, której ciepłe słowa będą przypominać ojcu o Twojej miłości.

Eleganckim gadżetem, który pod postacią stylowego długopisu ukrywa funkcję pamięci przenośnej, ucieszysz ojca, który na co dzień korzysta z komputera. Wystarczy rozkręcić ten drobny przedmiot i sprzęt jest gotowy do użycia. Jego dodatkową zaletą jest fakt, iż nie potrzebuje żadnych dodatkowych sterowników i nie wymaga wcześniejszej instalacji.

Jeśli Twój ojciec zawodowo zajmuje się prowadzeniem interesów, przydatny okaże się kalendarz – organizer w skóropodobnej oprawie. Taki prezent ułatwi mu rozplanowywanie spotkań nie tylko służbowych i nie pozwoli zapomnieć o spotkaniu z Tobą w kinie.

Tata – domator, który ma poczucie humoru, będzie rozbawiony magicznymi papciami. Ciepłe, pluszowe obuwie dostępne są w różnych kolorach. Ciepłe bambosze kryją w przedniej części podeszwy fajny gadżet – małą lampkę, która świeci w ciemności.   Dzięki tej funkcji, tata będzie mógł pójść w nocy do łazienki czy…lodówki, bez konieczności zapalania światła.

Prezentem dla ojca nie musi być kosztowny przedmiot. Ważne, abyś dokonując wyboru, myślał o zainteresowaniach i potrzebach swojego taty, a nie kupował prezentów „taśmowo” dla całej rodziny. Ciepłe słowa, upieczenie ulubionego ciasta ojca czy zaproszenie na wspólne wyjście będzie wspaniałym dowodem na Twoją miłość do niego.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem na Gwiazdkę dla taty? Macie jakieś inne pomysły?

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 4 =