Choroby Świnka - objawy

Świnka – objawy

-

Obrzęk ten występuje z jednej lub z obu strony. W przypadku obustronnego obrzęku dochodzi do znacznego zniekształcecnia twarzy, szyja staje się grubsza.

Dziecko może odczuwać suchość w jamie ustnej.

Może także wystąpić:

– gorączka,

– dreszcze,

– ból przy połykaniu pokarmu,

– utrata apetytu,

– ból głowy,

– zmęczenie,

– osłabienie.

Podejrzewacie u siebie lub u swojego dziecka świnkę? Jakie objawy Was niepokoją? Dajcie znać.

Poprzedni artykułDomowe sposoby na czkawkę
Następny artykułRóżyczka – objawy
Magdalena Solarz

Magdalena Solarz - studentka IV roku farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje się tenisem ziemnym, była zawodniczka Polskiego Związku Tenisowego. Ukończyła kurs wychowawców kolonijnych, wielokrotnie była wychowawcą i pomocnikiem instruktora tenisa ziemnego na obozach tenisowo-tanecznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co warto zobaczyć w Czarnogórze?

Na pewno jedną z największych naturalnych atrakcji nie tak popularniej jeszcze turystycznie Czarnogóry jest Park Narodowy Durmitor chroniący florę i faunę gór o tej samej nazwie. Od niedawna wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, warty jest odwiedzin jeszcze przed tym jak zaleje go fala podróżników z całego świata.

Jakie są koszty lokaty bankowej?

Depozyty to jedno najważniejszych aktywów banku i gwarancja ich płynności finansowej. W związku z tym klienci nie muszą obawiać się, że zakładając lokatę zostaną obciążeni wysokimi kosztami (jak w przypadku kredytu). Takie rozwiązanie byłoby zupełnie nieopłacalne dla banku i przyczyniłoby się do zwiększenia popytu na depozyty oferowane przez konkurencję.

Zobacz też

Jak zrobić kartkę ślubną?

Sklepy kuszą nas gotowymi produktami, gotowymi hasłami i formułkami. Postanowiłam, że nie dam się skusić masowej papce. Przy każdej możliwej okazji staram się robić różne rzeczy sama. Nawet, gdy wybieram się na ślub bliskich mi osób i chcę życzyć im wszystkiego dobrego, staram się to robić w sposób oryginalny.

Elementy odblaskowe: Jak jesteś widoczny na drodze?

Bezpieczeństwo pieszych na drodze w dużej mierze zależy od dobrej widoczności. Na każdym kroku słyszy się, jak ważne jest...

Mocna latarka – 5 dowodów na to, że musisz ją mieć!

W ostatnich latach dużą popularność zdobyły nowoczesne mocne latarki LED. Co jasne, najpierw trafiły one do różnego rodzaju służb...

Może Cię zainteresuje: