Co wpływa na smak spermy?

Dieta    
ocena

Wiele kobiet uprawiających ze swoim partnerem seks oralny, nie raz zasmakowało męskiego nasienia. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy istnieją jakieś czynniki powodujące, że czasem Twój kochanek „smakuje” niebiańsko, a czasem nie smakuje wcale, zerknij na poniższy tekst. Być może rozwieje on wszystkie Twoje wątpliwości i udzieli Ci cennych wskazówek.

Co wpływa na smak spermy?

photoxpress.com

Okazuje się, że męskie nasienie może mieć różny smak i zapach, ponieważ właściwości te są uzależnione od prowadzonego trybu życia i diety. Wiadomo na przykład, że wszelkie używki, a zwłaszcza alkohol i papierosy wpływają niekorzystnie nie tylko na jakość produkowanych plemników, ale również na smak spermy. Sprawiają one mianowicie, że nasienie ma drażniący zapach i staje się gorzkie. Innym czynnikiem negatywnie rzutującym na spermę są przyjmowane przez mężczyznę leki.

Ważną kwestią kształtującą właściwości męskiego nasienia jest także rodzaj spożywanych pokarmów. Tłuste i ciężkostrawne jedzenie powoduje kwaśny i nieprzyjemny smak spermy. Zupełnie odwrotnie działają natomiast potrawy lekkie, takie jak chude sery czy ryby. Czerwone mięso najlepiej zastąpić dietetycznym białym. Najbardziej korzystne działanie na smak spermy mają natomiast warzywa i owoce. Wiele par na podstawie swojego długoletniego doświadczenia szczególnie poleca wprowadzenie do codziennej diety ananasów we wszelkiej postaci. Zarówno surowy owoc, jak i przeciery czy soki z ananasa nadają męskiemu nasieniu słodki, przyjemny smak. Wśród innych owoców korzystnie wpływających na spermę wymienia się często cytrusy (zwłaszcza grejpfruty) i banany. Natomiast cukry proste, występujące głównie w słodyczach, nie tylko nie dodadzą nasieniu dobrego smaku, ale mogą przyczynić się do otyłości i wszystkich związanych z nią chorób. Z warzyw szczególnie poleca się seler, który dodatkowo jest naturalnym afrodyzjakiem zwiększającym potencję.

Oczywiście ważne jest zachowywanie wszystkich standardowych zasad zdrowego żywienia, a zwłaszcza picie dużej ilości niegazowanej wody mineralnej, która wypłukuje z organizmu wiele toksycznych związków. Warto również wiedzieć, że na właściwości spermy wpływają również czynniki takie, jak wiek czy kondycja fizyczna. Mężczyźni prowadzący aktywny tryb życia, uprawiający sporty i dobrze radzący sobie ze stresem smakują lepiej niż ci o cechach przeciwnych.

UWAGA!

Jeżeli zatem mężczyzna zamierza zaskoczyć swoją kochankę i sprawić, by zawsze chętnie uprawiała z nim seks oralny, powinien dobrze przyjrzeć się swoim żywieniowym nawykom i odpowiednio je zmodyfikować. Tak, aby oboje byli zadowoleni z miłosnych zbliżeń i mogli je urozmaicać za pomocą wyszukanych technik.

Dbacie o swoją dietę? Co jecie, a czego unikacie?

OCENA
3.54
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 1 =

Polecamy

Jakie są zioła na zaparcia?

Jakie są zioła na zaparcia?

Katarzyna Kieś-Kokocińska

Alkohol a dieta - informacje

Alkohol a dieta - informacje

Joanna Rayzacher