Jak nauczyć się business English?

Edukacja    
ocena

Biznesowy angielski jest to specjalistyczna dziedzina języka angielskiego. Ucząc się biznesowego angielskiego, szanse na znalezienie nowej lub atrakcyjnej pracy za granicą czy też dostania awansu, rosną. Jeśli wcześniej miałeś styczność z językiem angielskim czy też uczyłeś się go już w szkole, możesz pomyśleć o tym, aby zacząć studiowanie biznesowego angielskiego.

Jak nauczyć się business English?

sxc.hu

Oczywiście, ideałem byłoby zapisanie się na kurs Business English. Jeżeli masz taką możliwość, nie zwlekaj. Na kursie biznesowego angielskiego zapoznasz się ze słownictwem obecnym w świecie biznesu, a następnie będą ćwiczenia polegające na wykonywaniu różnorakich biznesowych zadań, które mają na celu praktyczne użycie i utrwalenie wcześniej poznanych słówek. To może oznaczać zrobienie i publiczne przedstawienie prezentacji w języku angielskim, negocjowanie lub napisanie urzędowego pisma.

Inne tematy opracowywane na kursie to między innymi:

- jak prowadzić biznesowe spotkania,

- jak wyrażać swoją opinię,

- jak pisać oficjalne listy bądź e-maile.

Każdy kurs biznesowego angielskiego ma skończoną listę tematów, którą trzeba opracować w określonym czasie. Niestety, na kursie nie ma tak wiele czasu, aby nauczyć się języka biznesowego ze wszystkich dziedzin – a tych jak wiadomo jest niemało.

UWAGA!

Jako że biznesowy angielski ma swoje określone słownictwo, poszczególne dziedziny biznesowego angielskiego też posiadają odpowiedni zasób słownictwa. Dziedziny biznesu dzielimy na finanse, politykę, prawo i handel. Jeśli zależy nam na nauce słówek jednej z wyżej wymienionych dziedzin, dobrze będzie zaopatrzyć się w dobry słownik do biznesowego angielskiego.

Jak myślicie komu i do czego może być potrzebny business English? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 1 =

Polecamy