Seks telefon - zakładanie

Firma    
ocena

Sekstelefon to z pewnością bardzo intratny biznes. Znane angielskie powiedzenie głosi, że seks sprzeda wszystko, dlatego pojawia się on niemal w każdej telewizyjnej czy prasowej reklamie. Co dopiero, jeśli przedmiotem transakcji jest sam seks. Kto zatem może założyć sekstelefon i w jaki sposób powinien to zrobić?

Seks telefon - zakładanie

photoxpress.com

Sekstelefon właściwie pod względem formalnym nie różni się od każdej innej płatnej infolinii. Praktycznie każdy, kto dysponuje odpowiednimi finansami może stać się właścicielem takiego biznesu. Prześledźmy zatem drogę zakładania sekstelefonu krok po kroku.

 1. Krok pierwszy

  Znalezienie odpowiedniej firmy, w której można wykupić infolinię. Raczej trudno będzie w tym przypadku skorzystać z usług Telekomunikacji Polskiej, trzeba natomiast poszukać innych prywatnych firm oferujących takie linie telefoniczne, z których korzystanie wiąże się z wysoką płatnością użytkowników.

 2. Krok drugi

  Podpisanie możliwie najbardziej korzystnej umowy z operatorem. Zwykle trzeba zawrzeć kontrakt na okres jednego roku. Najczęściej przy podpisywaniu takiej umowy, należy uiścić odpowiednią opłatę. Poza tym co miesiąc będzie trzeba płacić abonament. Ważne, aby dokładnie zapoznać się z wszystkimi warunkami kontraktu. Wiele firm oprócz początkowego wkładu pobiera dodatkowo opłaty prowizyjne. Należy zatem zastanowić się, co będzie bardziej korzystne: wydanie większej kwoty na początku transakcji, czy też systematyczne odstępowanie wysokiego procentu ewentualnych wpływów.


  seks telefon

  photoxpress.com

 3. Krok trzeci

  Ustalenie najkorzystniejszej marży na każdym połączeniu. Możliwe jest naliczanie sekundowe, ustalenie konkretnej kwoty za minutę lub godzinę rozmowy. Z punktu widzenia korzyści finansowych sekstelefonu, istotna będzie zarówno narzucona taryfa (różnica pomiędzy ceną netto i brutto), jak ilość wydzwonionych minut.

 4. Krok czwarty

  Znalezienie odpowiednich osób, które będą pracowały w erotycznej infolinii. Oczywiście ten punkt wiąże się z kolejnymi kosztami, chociaż możliwe jest również prowadzenie infolinii jednoosobowej. Poza tym ważne będzie ustalenie godzin działania sekstelefonu.

Oczywiście pozostają jeszcze formalności związane z rozliczeniami z Urzędem Skarbowym. Najpierw należy zgłosić wniosek o rozpoczęcie działalności gospodarczej do Urzędu Miasta, później zaś udać się do Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Konieczne będzie posiadanie numeru NIP oraz REGON.

Korzystaliście kiedyś z seks telefonu? Myślicie, że w dzisiejszych czasach takich biznes ma prawo wypalić?

OCENA
2.50
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 4 =