Jaki sprzęt do ćwiczeń brzucha?

Fitness    
ocena

Trenowanie mięśni brzucha jest długotrwałym procesem. Trzeba się namęczyć, aby widoczne były efekty ćwiczeń. Robienie tzw. brzuszków jest czasochłonne i aby zobaczyć rezultaty ciężkiej pracy, trzeba w dodatku wykonywać je prawidłowo.

Jaki sprzęt do ćwiczeń brzucha?

sxc.hu

Na szczęście na rynku sprzętu fitness istnieją urządzenia, które pozwolą każdemu w szybki i doskonały sposób wyrzeźbić mięśnie brzucha i nie tylko. Sprzęty te są bezpieczne w użyciu, ułatwią Ci również spalenie zbędnych kilogramów oraz wyrzeźbienie górnych i dolnych części ciała.

Insportline WorkKing IN – urządzenie do wzmacniania dolnych, górnych i bocznych partii mięśni brzucha. Jest łatwe w użyciu, podczas ćwiczeń stawy nie są obciążone. Regularne ćwiczenia pozwolą wyrzeźbić wszystkie mięśnie.

Kołyska AB Roller – urządzenie do wzmacniania mięśni brzucha, ramion oraz klatki piersiowej. Bardzo łatwe w obsłudze, pozwala również spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

AB Pump – kształtuje mięśnie brzucha, wspomaga trenowanie mięśni ramion, bicepsów, jak i klatki piersiowej.

Leg Trainer Magic – urządzenie do ćwiczeń mięśni brzucha, pleców i ud. Kształtuje sylwetkę oraz spala tkankę tłuszczową.

Gumy do ćwiczeń – skuteczne do ćwiczeń mięśni brzucha, pleców, klatki piersiowej. Poręczne, pozwalają uelastyczniać ciało oraz pozbyć się niechcianych kilogramów.

Twister – rzeźbi i wysmukla mięśnie brzucha oraz tali. Sprzęt pozwala w pełni wypracować wszystkie partie mięśni brzucha.

Stepper – z łatwością wyrzeźbisz mięśnie brzucha poprzez systematyczne ćwiczenia na stepperze, przy okazji wzmocnisz również mięśnie bioder, ud oraz pośladów, a także spalisz tkankę tłuszczową.

Rower treningowy – angażuje do pracy mięśnie brzucha, nóg, pośladków, a nawet rąk. Jest skuteczny w walce z otyłością, pozwala spalić zbędne kilogramy. Bardzo łatwy w użyciu, pozwala również spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

Skakanka – wystarczy kilkanaście minut ćwiczeń codziennie, aby wzmocnić mięśnie brzucha, ramion, klatki piersiowej oraz grzbietu. Ułatwi ona też rzucenie niechcianych kilogramów.

Bieżnia – nie tylko ułatwi Ci uzyskanie wymarzonej wagi, wzmocni także mięśnie brzucha, nóg i pośladków. Poprawi Twoją kondycję i pracę serca.

Ławka treningowa skośna – trenuje wszystkie mięśnie brzucha, łatwa w użyciu i bezpieczna.

Ławka treningowa pozioma + handelki – im cięższe handelki, tym bardziej wyrzeźbione mięśnie brzucha. Łatwy i tani sposób na płaski i umięśniony brzuch.

Jaki sprzęt do ćwiczeń macie w domu? Co polecacie?

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 3 =

Co do biezni to macie stuprocentową rację. Idealny sprzęt do zbicia wagi. Ja mam incondi firmy insportline. Polecam wszystkim. Aktualnie jest na promocji w ich centrali w Polsce

~ Majka / 2015-12-15 15:41:21
oceń komentarz: (0) (0)

Polecamy

6 Weidera - ćwiczenia

6 Weidera - ćwiczenia

Joanna Rayzacher

Co to jest pilates?

Co to jest pilates?

Miłosz Roborzyński