Na czym polega trening insanity? + film

Fitness    
ocena

Jeśli chcesz w ciągu 60 dni uzyskać idealną sylwetkę z pewnością zainteresują cię ćwiczenia Insanity. Jest to zestaw bardzo intensywnych ćwiczeń odchudzających oraz kształtujących sylwetkę, który gwarantuje ci widoczne efekty już po 60 dniach. Ćwiczenia te są dostępne tylko i wyłącznie na płytach DVD, dlatego trening ten jest tak fenomenalny. W zaciszu twoich czterech ścian możesz bez krępacji i z indywidualnym podejściem instruktora ćwiczyć.

Na czym polega trening insanity? + film

sxc.hu

Maksymalny trening interwałowy stworzony przez eksperta fitness Shaun T. jest kompletnym  przeciwieństwem tradycyjnego treningu interwałowego. Zamiast pracować w umiarkowanym tempie i w miarę krótkich seriach intensywnej aktywności Insanity trening proponuje długie serie wysokiej intensywności treningów, przerywane jedynie krótkimi pauzami na odpoczynek.

Tradycyjny trening interwałowy jest skuteczny, ponieważ stosuje metodę zmiennej intensywności ćwiczeń co powoduje, że organizm w szybszym tempie wykorzystuje naszą tkankę tłuszczową do uzupełniania energii w trakcie treningu, dzięki czemu spalamy niechciane kilogramy. Shaun T. do korzyści wynikających z treningu interwałowego dodał wysoką intensywność. Podczas takich ćwiczeń jesteśmy w stanie spalić aż do 1000 kalorii na godzinę.

Potencjalne korzyści z  treningu Insanity są bardzo kuszące, ale niestety nie są dla każdego. Jest to trudny zaawansowany program ćwiczeń. Który wymaga pewnego poziomu sprawności fizycznej i zaangażowania. Jeśli jesteś kobietą w ciąży, treningi te są zbyt intensywne dla ciebie. Mogą być zagrożeniem dla ciąży. Jeśli jesteś osobą początkującą musisz rozpocząć mniej intensywny program ćwiczeń. Jesteś otyły musisz skontaktować się z lekarzem ,czy takie formy ćwiczeń nie będą zagrożeniem dla twoich kości, stawów a nawet serca.

Treningi Insanity są odpowiednie dla osób które są w dobrej kondycji oraz pragną osiągnąć wyższy poziom sprawności fizycznej. Jeśli jesteś zaangażowany w takie sporty jak wspinaczka, snowboard ten trening również jest dla ciebie.

Ćwiczenia Insanity zawierają Fit Testy, które pokażą na jakim szczeblu sprawności fizycznej jesteś. Pozwalają spalać tłuszcz w każdej partii twojego ciała. Trening rozbudowuje masę mięśniową . Zestaw płyt DVD zawiera również plan żywieniowy i kalendarz Insanity.

Jeśli jesteś osobą systematyczną, sprawną fizycznie i chcesz uzyskać zgrabną i wyrzeźbioną sylwetkę w zaledwie 60 dni, ten zestaw ćwiczeń jest stworzony specjalnie dla ciebie!

Zobacz film, który przybliży Ci trening Insanity - YouTube - InsaneWorkoutReviews:

Uprawiacie jaką aktywność fizyczną? Ile czasu w tygodniu poświęcacie na ruch?

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 3 =

witam gdzie mogę kupić takie dvd pozdrawiam Piotrek

~ / 2012-07-31 22:23:15
oceń komentarz: (0) (0)

Polecamy

6 Weidera - ćwiczenia

6 Weidera - ćwiczenia

Joanna Rayzacher

Co to jest pilates?

Co to jest pilates?

Miłosz Roborzyński