Fryzury Jak dobrać kolor włosów do niebieskich oczu?

Jak dobrać kolor włosów do niebieskich oczu?

-

Farby pasujące do błękitnych tęczówek:

– Platyna
– Blond wpadający w beż
– Blond o kolorze morskiego piasku
– Brąz o odcieniu orzecha
– Brąz o barwie kakao
– Tycjanowski kolor, czyli rudość wpadającą w czerwień
– Czarny z fioletową poświatą

Brwi

Jeśli zdecydujemy się na któryś z odcieni blondów (najlepiej pasujący do niebieskich oczu) musimy uwzględnić również zmianę koloru brwi. Do jasnych włosów świetnie harmonizują brwi ciemniejsze o jeden do dwóch tonów. To będzie trafna decyzja jeśli masz brzoskwiniową cerę. Kobiety z natury blade chcące mieć ciemne włosy – niech lepiej poddadzą brwi mocniejszej koloryzacji. Ciemny kolor pukli dobrze współgra z taka samą oprawą oczu, które wspaniale podkreślają błękit tęczówek.

Umiejętne połączenie kolorów

Dobór farby do niebieskich oczy należy oprzeć na kontraście: zimny kolor tęczówek zestaw z farbą o ciepłej barwie np. blond w tonacji miodu czy brąz o barwie jasnej czekolady.

Blond jest wskazany dla nas jeśli mamy ostre rysy – świetnie je zmiękczy.

Podobnie jeśli jesteśmy już w średnim wieku – nic tak nie odmładza jak jasne włosy czy blond pasemka.

Farba powinna wydobyć z urody naszą, osławioną, polską słowiańskość

Zdecydowanie odradza się ostre rudości przy niebieskich oczach, lepiej w to miejsce zmieszać farby w dwóch kolorach: brąz i czerwień.

Czy informacje zawarte w tekście okazały się pomocne? Zapraszam do komentowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Gwarancja kapitału w strukturach

Inwestując swoje oszczędności w produkty strukturyzowane kuszeni jesteśmy gwarancją kapitału przy jednoczesnej możliwej do osiągnięcia wysokiej stopie zwrotu. Serwis Ekonomia.pl sprawdza jak działa gwarancja kapitału w strukturach.

Dlaczego ona nie chce ślubu?

Powszechnie uważa się, że marzeniem każdej kobiety jest wyjście za mąż i urodzenie dziecka. Tymczasem pojawia się coraz więcej zadeklarowanych singielek, które ani myślą wchodzić w małżeńskie więzy. Zdarza się również i tak, że kobieta będąca w stałym związku także nie zgadza się na ślub. Dlaczego zatem dziewczyna nie chce wyjść za mąż?

Zobacz też

Jak zmienić zdjęcie na czarno-białe?

Istnieje kilka metod konwersji kolorowego zdjęcia do odcieni szarości. Większość aparatów fotograficznych, w swoim menu posiada zakładkę „optymalizacja zdjęcia”. Spośród kilku dostępnych rozwiązań, na pewno znajdzie się tam także opcja „zdjęcia czarno-białe”. Dzięki tej funkcji, już na etapie aparatu możemy rejestrować monochromatyczny obraz. Z funkcji tej radzę jednak korzystać tylko wtedy, jeśli jesteśmy absolutnie pewni, że finalne zdjęcie będzie czarno-białe lub jeśli rejestrujemy obraz w formacie RAW.

Żwirek silikonowy dla kota – czym różni się od innych żwirków?

Żwirek do kuwet to wbrew pozorom niezwykle istotny element kociej wyprawki. Dziś w sklepach dostępnych kilka różnych typów, każdy...

Na co zwracać uwagę, kupując buty na zimę

Większość sklepów kusi sezonowymi wyprzedażami marek. Warto przyjrzeć się im dokładniej i złowić super perełkę dla siebie. Podpowiadamy, na...

Może Cię zainteresuje: