Fryzury Jak dobrać kolor włosów do zielonych oczu?

Jak dobrać kolor włosów do zielonych oczu?

-

Zapewne kiedy byłaś dzieckiem twoje włosy były koloru blond. Gdy dorosłaś ich naturalna barwa uległa zmianie i obecnie zbliżona jest do koloru kasztanu, tycjanowskiej czerwieni bądź ciepłego brązu. Jednym słowem cały typ urody przypomina postacie uroczych czarownic z baśni.

Polecane kolory włosów dla kobiet o zielonych oczach to – wszystkie barwy jesieni:

– kasztan
– brąz przechodzący w czerń
– pasemka
– złoty brąz
– miedziany rudy

Jest kilka zasad, który należy przestrzegać, aby po ufarbowaniu włosów, być w pełni zadowoloną z uzyskanego efektu.

Kiedy chcesz dobrać właściwy kolor do włosów, twoja karnacja oraz oczy nie powinny mieć tej samej tonacji. Inaczej twój wygląd będzie rozmyty, gdyż barwa włosów i oczu stopi się w jedno.

Jeśli chcesz przyciemnić naturalny kolor włosów, nie sugeruj się kolorem farby na opakowaniu. Zawsze obejrzyj paletę z próbkami włosów.

Ciemne włosy wiążą się z ryzykiem jeśli masz cerę z problemami. Wszelkiego rodzaju niedoskonałości (naczyńka, pryszcze, zaskórniki), taka barwa farby tylko podkreśli.

Jeśli chcesz z kolei swoje ufarbowane na ciemny kolor włosy, zmienić na inna barwę, będziesz musiała zdecydować się na ich dekoloryzację. Jeśli tego nie zrobisz, zamiast blondu bądź rudości możesz otrzymać kolor, którego nie oczekiwałaś. Zamiast radykalnych zmian, pomyśl o pasemkach lub balejażu. Jeśli nie będziesz zadowolona z efektu, łatwo je przefarbować na jednolity kolor.

Uwaga!

Makijaż powinien być kontrastowy wobec koloru tęczówki, aby wyeksponować kolor oczu – głęboką zieleń.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się pomocne? Zapraszam do komentowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Potrawka z soczewicy – przepis

Potrawka z soczewicy jest bardzo dobrym pomysłem na codzienny obiad, jest zdrowa, sycąca i prosta w wykonaniu.

Jak usunąć wirusa z komputera?

Jeżeli podejrzewasz, że Twój komputer zaatakował wirus, to musisz szybko działać, żeby uchronić swoje dane przed jego działaniem. Sprawdź co powinieneś zrobić.

Zobacz też

Jak robić zakupy z dzieckiem?

Zakupy z dzieckiem mogą być przyjemnie spędzonym czasem. Gdy dziecko od początku jest uczone odpowiednich zasad nie będzie sprawiało kłopotów w sklepie. Rodzice powinni jednak być świadomi, iż nieodpowiednie zachowanie dziecka może być uwarunkowane innymi czynnikami.

Na czym polega organizacja dużego eventu?

Oglądając widowiskowe eventy, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, jak wielki był ogrom pracy i jak różnorodne zadania mieli do...

Lampy LED – dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

50 000 godzin! Tyle wynosi średni czas pracy żarówki LED. Oznacza to, że jedna żarówka ledowa, może pracować nieprzerwanie...

Może Cię zainteresuje: