Jakie fryzury pasują do cienkich włosów?

Fryzury    
ocena

Kobiety mające cienkie i rzadkie włosy z pewnością chciałby nadać im objętości. Pomóc może im w tym dobry stylista. Dzięki odpowiednio dobranej fryzurze można uzyskać efekt pusch-up na głowie, włosy będą wyglądały naturalnie i puszyście.

Jakie fryzury pasują do cienkich włosów?

http://pixabay.com

Włosy rzadkie i cienkie źle prezentują się w fryzurach pocieniowanych. Stąd fryzjerzy obecnie proponują równo ścięte fryzury, maksymalnie do długości ramion. Odpowiednie będą te w stylu chłopczycy, z dłuższą grzywką czy ścięcie na boba. W krótszych fryzurach kobiety mogą prezentować się jak najbardziej sexy, czego przykładem jest image Emmy Watson czy Rihanny.

Cienkie włosy dobrze prezentują się w lokach. W salonie fryzjerskich można zrobić trwałą lub zamówić zabieg podnoszący włosy u ich nasady. Same panie są w stanie wykonać taką fryzurę również w domowych warunkach lokówką lub prostownicą. Wtedy najlepiej podczas kręcenie trzymać przyrząd pionowo, wzdłuż twarzy. Dzięki temu uzyska się anglezy, które dodadzą objętości.

fryzury do cienkich włosówphotoxpress.com

Styliści polecają również wałki. Najlepiej nawijać na nie wilgotne pasma i wysuszyć do końca w nich włosy. Na noc panie mogą również zapleść ciasno warkoczyki i rano rozplątać je. Uzyskają dzięki temu efekt afro na głowie. Szczotkować cienkie włosy najlepiej okrągłą, dużą szczotką z naturalnym włosiem. Szczotki metalowe szybko się nagrzewają podczas czesania i mogą przesuszać włosy.

Na włosach cienkich dobrze będą prezentowały się tapirowane fryzury. Mogą to być wyczesane w górę koki czy rozpuszczony, artystyczny nieład. Do tego ostatniego przydatna będzie pianka Styl Create, Rene Furterer i krem zwiększający objętość – Hi Density, Hair Manya.

Jak się najczęściej czeszecie? Jaką fryzurę lubicie najbardziej?

OCENA
4.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =