Męskie fryzury

Fryzury    
ocena

Fryzury męskie mają duże znaczenie, gdyż to one podkreślają w mężczyźnie jego rysy twarzy i charakter. Te dla mężczyzn dojrzałych są łatwe do wykonania – wystarczy dobry pomył i środki do stylizacji.

Męskie fryzury

sxc.hu

Mężczyźni coraz częściej wybierają fryzury wymagające cieniowania, modelowania, a nawet koloryzacji Fryzury dla chłopców powinna cechować fantazja. Z kolei młodzi mężczyźni, nie bojący się eksperymentów, mogą sobie zrobić z włosów irokeza. Jednak potrzebna jest do niej długość włosów w środkowej części głowy wynosząca około 7 cm. Ponieważ nowa fryzura potrafi całkowicie odmienić wygląd, dlatego warto skonsultować się z fryzjerem, który pomoże nam wybrać tę właściwą. Należy zawsze pamiętać o tym, że fryzura ma nie tylko pasować do kształtu naszej twarzy. Najważniejsze jest, abyśmy się w niej dobrze czuli i żeby pasowała do naszego stylu życia.

Modne męskie fryzury:

męskie fryzuryFot. photoxpress.com

Włosy półdługie – te sięgające do kości policzkowych powinny być perfekcyjnie wycieniowane. Ich naturalny kolor można podkreślić drobnymi pasemkami. Bardzo ważna sprawą jest pielęgnacja takiej fryzury czyli dbanie o czystość włosów oraz stosowanie odpowiednich odżywek (nadających włosom blask). Fryzura ta pasować będzie szczególnie do trójkątnej twarzy.

Włosy kręcone – panowie obdarzeni takimi włosami mogą je zapuścić. Aby wyeksponować naturalny skręt włosów należy stosować odpowiednie pianki do stylizacji.

Klasyczna fryzura – to włosy długości 2-3 cm, jeśli są gęste, będą ozdobą każdego mężczyzny. Używać należy żelu do ich stylizacji.

Włosy asymetrycznie ścięte – jest to propozycja dla odważnych, włosy ścięte są asymetrycznie, przy czym z tyłu i z boku są prawie wygolone. Na czubku głowy maja długość 3–4 cm. Jedno oko zasłania grzywka.

Fryzura Roberta Pattinsona. Polecana mężczyznom lubiącym luz i nonszalancję. Niejeden będzie się świetnie czuł w tej fryzurze. Fryzura jest odpowiednia nie tylko dla tych, którzy prowadzą swobodny tryb życia, w wersji uładzonej pasuje również do stylu formalnego (np. do biura). Jeśli nasze cięcie będzie staranne, włosy nie będą wymagać specjalnego modelowania, wystarczającym zabiegiem będzie mycie włosów i formowanie ich w odpowiedni sposób. Włosy suszymy z głową pochyloną, aby pasma luźno zwisały, a nie przyklejały się do głowy. Fryzurę wieńczymy odrobiną  gumy bądź żelu. Możemy także zdecydować się na opcję, w której kosmyki będą lekko sklejone.

Dobrze ostrzyżone włosy to obowiązek każdego, dbającego o siebie mężczyzny. Ponieważ coraz więcej z nich śledzi z uwaga zmieniające się trendy w modzie, z pewnością mogą wybrać sobie którąś z wyżej wymienionych fryzur.

Jakie fryzury nosicie? Wolicie włosy krótkie czy długie?

OCENA
1.64
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
3 + 3 =