18 WOS Haulin - jak zatrudnić kierowców?

Gry    
ocena

Praca kierowcy ciężarówki jest monotonna i męcząca, szczególnie jeśli na nasze konto wpływają pieniądze zarobione tylko przez nas samych. Na szczęście w grze 18 Wheels of Steel: Haulin występuje możliwość zatrudnienia dodatkowego kierowcy. Jak to zrobić? Dowiecie się z tego poradnika.

18 WOS Haulin - jak zatrudnić kierowców?

Najprostszą i najbardziej uczciwą metodą jest poszukiwanie współpracowników. Kierowców znajdujemy zazwyczaj przy hotelach, tak więc własnoręcznie musimy tam uprzednio dojechać. Jednak nie każdemu chce się jeździć po rozległych terenach tylko po to, aby skorzystać z usług innych osób. Istnieje sposób, zakładający modyfikację jednego pliku, który zmienia ten stan rzeczy.

W pierwszej kolejności wchodzimy w folder „Moje Dokumenty”, a następnie odszukujemy „18 WoS Haulin”. W środku znajduje się plik „config.cfg” - otwieramy go za pomocą notatnika. Jeżeli nie wiemy, jak tego dokonać, klikamy prawym przyciskiem myszy na pliku i wybieramy „właściwości”. Następnie w ramce „Otwierany za pomocą” klikamy na „zmień” i wybieramy notatnik.

W pliku odszukujemy linijkę:

uset g_console ”0”

uset g_developer ”0”

zamieniamy ją na następującą:

uset g_console ”1”

uset g_developer ”1”

Zapisujemy plik, a następnie zamykamy go. Włączamy grę i wczytujemy wcześniej zapisany stan bądź rozpoczynamy nową karierę. Podczas gry wciskamy kombinację klawiszy „Shift” + „~”. W oknie, które się pojawi, wpisujemy z małych liter „cheat driver”. Do naszej dyspozycji został oddany nowy kierowca, którym możemy zarządzać z menu głównego.

Dalej nie wiesz jak to zrobić? Zobacz film:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

OCENA
2.50
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =