Assassin's Creed Brotherhood - jak wykonać podwójne zabójstwo ze spadochronu?

Gry    
ocena

Aby zdobyć spadochron, musimy najpierw wykonać misję dla Leonarda da Vinci, w której możemy latać za pomocą skrzydeł niszcząc fortyfikacje Borgiów. Po wykonaniu zadania należy spotkać się z Leonardem w specjalnym miejscu, które pojawia się losowo w mieście.

Możemy je łatwo odnaleźć – znajduje się na naszej mapie pod znaczkiem L. Jeśli zdarzy się tak, że w danej chwili nie zobaczymy L na mapie, to znak, że odblokowaliśmy za mało Sekwencji DNA dla Ezio, dlatego będziemy musieli podpalić więcej flag Borgiów lub zaliczyć więcej punktów widokowych (na mapie oznaczone symbolem flagi Borgiów). Kiedy już spotkamy się z Leonardem, przeprowadzamy krótką rozmowę, a następnie czekamy aż przyniesie nam nowy sprzęt – po kilku spotkaniach powinniśmy mieć dostęp do spadochronu.

Uwaga: każdy przedmiot który dostarczy nam Leonardo, jest od tego momentu dostępny w każdym sklepie w mieście.

Teraz, kiedy już mamy spadochron musimy wybrać sobie dowolną wieżę, wokół której teren patroluje wielu strażników. Wyskakujemy z krawędzi budynku i błyskawicznie wciskamy Y/Trójkąt  - tym momencie Ezio będzie zlatywał ze spadochronu. Teraz najważniejsza sprawa: musimy tak pokierować spadochronem, by podlecieć - koniecznie od tyłu - do dwóch strażników stojących bądź idących w taki sposób, aby - będąc już przy samej ziemi - wskoczyć między nich – jeśli dokładnie wymierzymy odległość to wciskamy szybko (tuż przed upadkiem) X/Kwadrat i cieszymy się unikalną animacją, na której Ezio jednocześnie wbija dwa ostrza strażnikom w głowę.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 1 =