Assassin's Creed Brotherhood - jak wyszkolić zabójcę do rangi Assassina?

Gry    
ocena

Wyszkolenie zabójcy do rangi Assassina jest zajęciem bardzo czasochłonnym i najprawdopodobniej nawet po zaliczeniu wszystkich Sekwencji DNA fabularnie, wciąż możesz mieć problem z tym problem.

Assassin's Creed Brotherhood  - jak wyszkolić zabójcę do rangi Assassina?

Redakcja

Poniżej kilka rad, które pomogą w zrobieniu tego znacznie szybciej:1. Jak tylko będziesz miał możliwość rekrutacji do Bractwa (po przejściu określonych misji fabularnych, a więc nie da się tego przegapić), od razu werbuj tylu ludzi, ilu się da – ich liczba uzależniona jest od tego, ile określonych wież Borgiów udało Ci się przejąć i ilu kapitanów zabić. Pamiętaj, że zawsze możesz to sprawdzić odwiedzając gołębniki (lokalizacja znajduje się na mapie miasta).

2. Zawsze, kiedy spotykasz strażników w miejscach, gdzie nie jesteś poszukiwany (Notorious), od razu przywołuj Zabójców, aby ich zabili. Możesz nawet stać obok i przyglądać się temu, ale pamiętaj, żeby nie próbować atakować – jeśli to zrobisz, będziesz odtąd poszukiwany.

3. Najważniejsza kwestia wpływająca na szybkość zwiększenia rangi: zawsze wykonuj misje oznaczone minimum 3 lub najlepiej 4 gwiazdkami – są to znacznie trudniejsze misje i trwają nawet do kilkunastu minut (w tym czasie nie możesz przyzywać Zabójców do walki ze strażnikami).

Istotną kwestią jest przyznawany przez grę procentowy wskaźnik szans na powodzenie wykonania misji. Jeśli masz kilku Zabójców, to w pierwszej kolejności na trudniejsze misje wysyłaj tych, którzy mają największy poziom doświadczenia (Level) – jest to istotne dlatego, że zarobią przez to więcej kasy i dostaną większą ilość punktów doświadczenia (Experience).

Pamiętaj także, że nie musisz mieć 100 % szans, aby misja została wykonana poprawnie – najczęściej już przy 70% można mieć pewność, że misja się powiedzie (nieliczne wyjątki występują przy najtrudniejszych misjach).

4. Wszelkie zmiany Levelu, informacje o powodzeniu wykonanych misji oraz ulepszanie ekwipunku Zabójców, zawsze można sprawdzić i zmienić przy gołębnikach. Kiedy jeden z Zabójców w końcu osiągnie rangę Assassin, to na nasze konto wpadnie trofeum/osiągnięcie.

Czy często gracie w tę grę? Co sprawiło Wam największy problem? Napiszcie w komentarzu.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 4 =