Assassin's Creed Brotherhood - Jak zdobyć ukryte bronie?

Gry    
ocena

Ukryte bronie, podobnie jak świątynie, możemy odblokować na kilka sposobów. Warto pamiętać, że często unikalne bronie posiadają także strażnicy (Gwardia Papieska, strażnicy rzymscy czy Templariusze).

Assassin's Creed Brotherhood - Jak zdobyć ukryte bronie?

Redakcja

Wystarczy w trakcie walki lub w trakcie śledzenia obserwować broń jaką trzymają. Jeśli znajdziemy jakiś unikat, a nie chcemy toczyć długich walk, to zawsze na pomoc możemy przyzwać Assassynów z naszego bractwa. Ponadto dostęp do unikalnych broni uzyskamy w następujący sposób:

Wykupienie ze sklepu wszystkich możliwych broni. Im więcej mamy oręża, tym ciekawsze (ale i droższe) pojawiają się do kupienia. Ważne w tym przypadku jest także rozwijanie sklepów znajdujących się w mieście (będzie to możliwe dopiero po spaleniu flagi Borgiów na określonym terenie panowania).

Wykonywanie questów dla sprzedawców – każdy ma określone warunki do spełnienia, np. zabicie określonej osoby, przeniesienie przesyłki bądź dostarczenie im wymaganych przedmiotów.

Odbieranie zleceń od kurtyzan i złodzei – im więcej zadań wykonamy, tym większą rangę ma dana gildia, która w nagrodę może nam podarować broń.

UWAGA!

Wysyłanie Assassynów na misje po Europie oprócz punktów doświadczenia i pieniędzy może także przynieść unikalną broń.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
4.50
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
5 + 4 =