Assassin's Creed Brotherhood - Jak znaleźć ukryte świątynie?

Gry    
ocena

Ukryte świątynie dzielą się na 2 rodzaje: zawierające tajemne skarby Assasynów lub sekretne kryjówki Templariuszy. Różnią się głównie rodzajami zadań.

Assassin's Creed Brotherhood - Jak znaleźć ukryte świątynie?

Redakcja

Raz są to misje wyłącznie zręcznościowe, polegające na dostaniu się do trudno dostępnego miejsca świątyni, na końcu której znajduje się spora ilość skarbów. W innej sytuacji będziemy musieli pokonać lub gonić Templariusza, zaś po jego pokonaniu dostaniemy dostęp do nowych przedmiotów. Jednak bez względu na rodzaj świątyń możemy je odkrywać na kilka sposobów, które przedstawiamy poniżej:

1. Wraz z rozwojem fabuły (przechodzenie kolejnych sekwencji DNA) nowe świątynie będą odkrywały się na mapie.

2. Należy odkrywać jak najwięcej punktów widokowych (są to miejsca na szczytach wież lub budynków, wokół których krąży orzeł - również widoczne na mapie) oraz podpalać wieże Borgiów (widoczne flagi na mapie). Im więcej zaliczymy punktów widokowych tym więcej świątyń zostanie odblokowanych.

3. W wielu rzymskich sklepach znajdują się mapy z lokalizacją świątyń. Wystarczy nazbierać odpowiednią ilość Florinów (waluta) i kupić. Kiedy tylko kupimy mapy, nasza mapa miasta zostanie automatycznie zaktualizowana o nowe miejsca.

4. W niektórych sklepach należy wypełniać dla handlarzy specjalne misje, zaś za ich wypełnienie dostaniemy nowe mapy. Może to być np. misja polegająca na śledzeniu kogoś, zabiciu z ukrycia w określony sposób lub poprzez przyniesienie handlarzowi określonych przedmiotów na wymianę.

UWAGA!

Należy pamiętać, że lokacje z ukrytymi świątyniami zawsze po odblokowaniu są dostępne na mapie miasta (znaczek T lub znak Assasynów).

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 3 =