Call of Duty 4 - jak wykorzystać ukryte miejsca?

Gry    
ocena

Znajdowanie i wykorzystywanie sekretnych miejsc to połowa sukcesu w trybie sieciowym Call of Duty 4. Warto chować się w pozycjach zmyślnych, które nie przyjdą przeciwników do głowy. Jak znaleźć dobre miejsce, z którego zdobędziemy dużo punktów?

Call of Duty 4 - jak wykorzystać ukryte miejsca?

Fot.: Redakcja

Mapa Pipeline:

Na tej mapce, w podziemiach można zauważyć rury odgrodzone siatką, czyli z pozoru niedostępne miejsce. Stajemy przodem do rur, skaczemy na nie, następnie odwracamy się o 180 stopni, kucamy i wczołgujemy się do tyłu. Zasłona przepuści nas do środka. Jesteśmy niewidoczni dla przeciwnika, jednak my go doskonale widzimy.

W głównym wejściu do budynku-hangaru znajduje się przybudówka. Wchodząc po schodach na jej dach, trzymamy się ciągle ściany i idziemy nad przepaść. Jeżeli przykleimy się do ściany, możliwe będzie przejście przez powietrze. Kucamy w rogu budynku i wykorzystujemy swoją przewagę.

Mapa Distict:

Skacząc z murku na prowizoryczny domek, jesteśmy w późniejszym momencie wdrapać się na wielką, drewnianą bramę, która jest zamknięta. Stamtąd już tylko krok dzieli nas od murku, otaczającego wcześniej wspomniane wrota. Podążamy po cienkiej linii i przykucamy na jej środku. Mamy pole widzenia na obydwa pomieszczenia, podczas gdy przeciwnicy raczej nas nie zauważą.

Mapa Overgrown:

Wdrapujemy się na dach budynku z zamontowanym CKMem, by później przejść po płocie na drugi budynek. Z tego miejsca mamy idealne pole widzenia na większą część mapy. Nie zapominajmy jednak, iż należy koniecznie się położyć, inaczej będziemy stanowić łatwy cel dla przeciwników.

Mapa Wet Work:

Z racji, iż jest tutaj wiele kontenerów, możemy pomiędzy nimi przeskakiwać, zachodząc przeciwnika od tyłu.

Mapa Ambush:

Przeskakujemy po pozostałościach ścian, by w końcu dostać się na z pozoru niedostępny budynek. Mamy pole widzenia na dużą część mapy, jednak należy mieć na uwadze, iż jesteśmy narażeni na ostrzał. Do tego samego miejsca można dostać się także po śmietniku. Aby doskoczyć do okna, należy kucnąć a następnie wcisnąć skok.

Miejsca te oferują większą lub mniejszą osłonę przed ogniem. Wszystkie natomiast służą do tak zwanego „kampienia”, czyli pozostawania w jednej pozycji i wyczekiwania na wroga. Nie na wszystkich serwerach jest to dozwolone. Na niektórych z nich za takie zachowanie możemy otrzymać bana.

Pobierz wersję demonstracyjną gry - Call of Duty 4

Znaleźliście jeszcze inne sekretne miejsca? Które najlepiej się sprawdza? Dajcie znać.

OCENA
1.50
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 5 =