Call of Duty 4 - jak zainstalować?

Gry    
ocena

Każdą grę przed uruchomieniem należy zainstalować. Proces zazwyczaj jest przyjazny dla użytkownika i nie wymaga wiedzy komputerowej, by wykonać go poprawnie. Z tego poradnika dowiecie się, jak zainstalować Call of Duty 4: Modern Warfare.

Call of Duty 4 - jak zainstalować?

Redakcja

Pobierz wersję demonstracyjną gry - Modern Warfare

 1. Krok pierwszy

  Płytkę z grą wsadzamy do napędu DVD, powinno nam się automatycznie uruchomić menu. Jeżeli jednak tak się nie stało, klikamy dwukrotnie w „Mój Komputer”, po czym odnajdujemy napęd, w którym znajduje się płyta, klikamy prawym przyciskiem myszki i wybieramy „Otwórz autoodtwarzanie”.

 2. Krok drugi

  Z listy wybieramy „instalację”, po czym program uruchomi wymaganą opcję. Postępujemy według instrukcji widocznych na ekranie. W momencie umowy licencyjnej program poprosi nas o zaakceptowanie, należy zaznaczyć mały kwadracik na dole okienka.

 3. Krok trzeci

  Kolejny krok wymaga od nas wybrania ścieżki docelowej, na której ma być zainstalowana gra. Uwaga, odradza się instalacji jakichkolwiek gier na dysku systemowym „C”, najlepiej zrobić to na osobnej partycji, przeznaczonej przykładowo na gry i programy. Dzięki temu nasz system będzie działał sprawnie. Inaczej ma się sprawa wybierania ścieżki menu start - tę najlepiej pozostawić niezmienioną, by posiadać łatwy dostęp z menu start.

 4. Krok czwarty

  Przed instalacją zostaniemy poproszeni o podanie numeru seryjnego gry. Znaleźć go można na instrukcji, która została załączona do pudełka.

 5. Krok piąty

  Gdy spełniliśmy wszystkie warunki, przechodzimy do procesu instalacji. Po zakończeniu, klikamy na ikonę na pulpicie i cieszymy się grą.

Zobacz też film, jak instalować:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

OCENA
2.17
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 3 =