Castlevania Symphony of the Night - jak dostać się do obróconego zamku?

Gry    
ocena

Aby dostać się do obróconego zamku należy mieć 99,5% odkrytej mapy. Następnie musimy posiadać Holly Glasses. Zdobyć je możemy od Marii na arenie z kolcami. Z kolei żeby przejść przez kolce należy mieć Spike Armor, którego zdobywamy w katakumbach (arena gdzie jest ciemno i nic nie widac).

Castlevania Symphony of the Night - jak dostać się do obróconego zamku?

Redakcja

Ponadto musimy zdobyć Gold Ring i Silver Ring, a następnie udać się z założonymi na siebie pierścieniami do zegara, aby aktywować przejście. Gold Ring jest w pobliżu Succubus, natomiast Silver Ring znajdziemy po przejściu przez arenę z kolcami.

Teraz udajemy się do sali tronowej w miejscu, gdzie czeka na nas Richter. Zakładamy Holly Glasses i zamiast walczyć z nim, uderzamy w Shafta (niewidzialną wcześniej kulkę nad głową Richtera, która go kontroluje). Po jej pokonaniu i małej wstawce przerywnikowej, udajemy się w lewo, teleportujemy do nowej lokacji i przechodzimy na samą jej górę (przyda się wysoki skok). Teraz znów wracamy teleportem do poprzedniej lokacji, robimy Save obok sali tronowej, a następnie jeszcze raz przenosimy się teleportem do lokacji którą odwiedziliśmy po walce z Richterem. Tym razem jednak zauważymy zmianę – wszystkie lokacje będą od teraz do góry nogami, nasza mapa zacznie wskazywać 101% i będziemy mogli odwiedzać niedostępne wcześniej miejsca oraz odblokować ukryte zakończenie.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 3 =

Twój poradnik bardzo mi pomógł odkryć nowe lokacje, zastanawiałem się do czego służy Spike Breaking Armor, miałem Gold Ring i próbowałem dostać się jakoś do odwróconego zamku, oczywiście nie sądziłem, że potrzebny będzie Silver Ring. Teraz jestem na krótkim etapie dalszej części gry, wskaźnik wskazuje 121,12% gry. Z góry Dziejuje i Pozdrawiam. Eryk

~ Eryk / 2017-02-21 04:04:23
oceń komentarz: (0) (0)