Gry Castlevania Symphony of the Night - jak dostać się...

Castlevania Symphony of the Night – jak dostać się do obróconego zamku?

-

Ponadto musimy zdobyć Gold Ring i Silver Ring, a następnie udać się z założonymi na siebie pierścieniami do zegara, aby aktywować przejście. Gold Ring jest w pobliżu Succubus, natomiast Silver Ring znajdziemy po przejściu przez arenę z kolcami.

Teraz udajemy się do sali tronowej w miejscu, gdzie czeka na nas Richter. Zakładamy Holly Glasses i zamiast walczyć z nim, uderzamy w Shafta (niewidzialną wcześniej kulkę nad głową Richtera, która go kontroluje). Po jej pokonaniu i małej wstawce przerywnikowej, udajemy się w lewo, teleportujemy do nowej lokacji i przechodzimy na samą jej górę (przyda się wysoki skok). Teraz znów wracamy teleportem do poprzedniej lokacji, robimy Save obok sali tronowej, a następnie jeszcze raz przenosimy się teleportem do lokacji którą odwiedziliśmy po walce z Richterem. Tym razem jednak zauważymy zmianę – wszystkie lokacje będą od teraz do góry nogami, nasza mapa zacznie wskazywać 101% i będziemy mogli odwiedzać niedostępne wcześniej miejsca oraz odblokować ukryte zakończenie.

Czy lubicie tę grę? Jak często w nią gracie? Dajcie znać w komentarzu.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

1 KOMENTARZ

  1. Twój poradnik bardzo mi pomógł odkryć nowe lokacje, zastanawiałem się do czego służy Spike Breaking Armor, miałem Gold Ring i próbowałem dostać się jakoś do odwróconego zamku, oczywiście nie sądziłem, że potrzebny będzie Silver Ring. Teraz jestem na krótkim etapie dalszej części gry, wskaźnik wskazuje 121,12% gry. Z góry Dziejuje i Pozdrawiam.

    Eryk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Makaron z kurczakiem i suszonymi pomidorami – przepis

Makaron + kurczak + suszone pomidory to świetny pomysł na kolację we dwoje, ale nie tylko. Z pewnością, gdy raz go spróbujesz, będziesz chciał przygotowywać polecane przez nas danie codziennie! No, może co drugi dzień.

Pomysły na weekend w Polsce

Weekend to wystarczając czas, by zregenerować siły i nabrać ochoty do dalszej pracy. W Polsce jest wiele miejsc, które pozwolą nam odpocząć. Jeśli nie lubimy tłumów, omijajmy Kraków czy Zakopane, zmęczy nas już sama droga w tym kierunku. By odetchnąć od codziennych spraw poszukajmy w najbliższej okolicy ośrodków i miejscowości, gdzie będziemy mogli wynająć rowery, wziąć udział w spływie kajakowym czy pojeździć konno. Aktywny weekend spędzony w otoczeniu przyrody sprawi nam dużo przyjemności.

Zobacz też

Jak radzić sobie ze stresem przed ślubem?

Ślub to wspaniałe wydarzenie – dwoje zakochanych stojących na ślubnym kobiercu, spoglądających sobie w oczy z uśmiechem na twarzach, składających przysięgę wiecznej miłości. Powinien być to wyjątkowy dzień zarówno dla Panny Młodej, jak i Pana Młodego. Co jednak, gdy u którejś ze stron zaczynają pojawiać się wątpliwości…?

Żwirek silikonowy dla kota – czym różni się od innych żwirków?

Żwirek do kuwet to wbrew pozorom niezwykle istotny element kociej wyprawki. Dziś w sklepach dostępnych kilka różnych typów, każdy...

Na co zwracać uwagę, kupując buty na zimę

Większość sklepów kusi sezonowymi wyprzedażami marek. Warto przyjrzeć się im dokładniej i złowić super perełkę dla siebie. Podpowiadamy, na...

Może Cię zainteresuje: