Crash Team Racing - skróty

Gry    
ocena

Crash Team Racing to jedna z najlepszych gier wyścigowych poświęconych gokartom. Oprócz wysokiego poziomu grywalności, gra posiada także kilka ciekawych skrótów dobrze poukrywanych na planszy. Nie wszystkie są proste do odnalezienia, ale gwarantują znaczną przewagę tak nad komputerowym, jak i żywym przeciwnikiem. Przeczytaj zatem jak odnaleźć wszystkie skróty na trasach zawartych w grze.

Crash Team Racing - skróty

Redakcja

Sewer Speedway – skrót znajduje się w prawej górnej części planszy w miejscu, gdzie mamy ramby i tunel – wystarczy spojrzeć wyżej, użyć Aku Mask i odbić się z lewej rampy, po czym rozpędzić na prawą i w powietrzu użyć dodatkowo skok.

Papu's Pyramid – jeden skrót znajdziemy w miejscu z kwiatami próbującymi nas zjeść (po ich lewej stronie jest półka na którą można wskoczyć mając Aku Mask. Drugi skrót można wykonać pod koniec toru przed ostrymi zakrętami w prawo i wyskoczniami. Ponownie pomoże nam Aku, jeśli się rozpędzimy i wykonamy spory skok w przepaść na prawo, to ominiemy wszystkie zakręty przecinając je w powietrzu i wylądujemy z powrotem na trasie przed samą metą.

Tiger Temple – przed wjazdem do pierwszego tunelu z płonącymi przeszkodami, po lewej stronie jest ukryty przejazd (brama) – strzel w nią lub wjedź na nią mając Aku Mask a zaoszczędzisz kilka cennych sekund.

Blizzard Bluff – przed ostatnim zakrętem znajduje się kilka małych wyskoczni oraz wielki mur. Zdobądź Aku Mask i - zamiast omijac mur z prawej strony - od razu wyskocz wprost na mur, przy dopalaczu użyj skoku, a przeskoczyć mur i oszczędzisz kolejne sekundy.

Hot Air Skyway – skrót znajduje się tuż po prawej strony od startu, w miejscu pierwszego zakrętu. Potrzebujesz szybkiego bolidu i dopalacza (Aku Mask lub przyspieszenie). Jest to jeden z najtrudniejszych skoków w grze, dlatego warto zaryzykować wyłącznie wtedy, gdy mamy znaczną przewagę nad pozostałymi rywalami.

Czy znacie inne skróty w tej grze? Dajcie znać w komentarzu.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =