Deathspank - jak szybciej wbić level?

Gry    
ocena

Przez większą część gry level naszego bohatera powinien rosnąć w miarę regularnie do momentu uzyskania levelu 17-18 (w zależności od ilości wykonanych misji pobocznych).

Deathspank - jak szybciej wbić level?

Redakcja

Przed walką z ostatnim bossem warto jednak poświęcić trochę czasu na rozwój bohatera do maksymalnego 20 levelu – dzięki temu walka będzie znacznie prostsza, a ponadto uzyskamy za to specjalne trofeum.

Aby najszybciej rozwinąć bohatera należy udać się na północ mapy świata do lokacji Von Prong's castle – przeciwnicy broniący tej lokacji to orki, które dają bardzo dużo ilości doświadczenia. Wystarczy przejść cały zamek dookoła i zlikwidować wrogów. Jedno zlikwidowanie to jednak za mało, dlatego należy wrócić na południe zamku, udając się w przez most w południowo wschodnim kierunku. Przechodzimy przez plaże na której znajduje się bardzo dużo żółwi – przeciwnicy ci, obok Orków z zamku, dają najwięcej punktów doświadczenia w grze.

Wystarczy więc kilkukrotnie powtórzyć odwiedziny zamku i plaży, co oszczędzi kilku godzin żmudnego nabijania leveli i pomoże szybko w zaliczeniu gry na 100%.

Graliście kiedyś w Deathspank? Jak szybko udało się Wam osiągnąć maksymalny level postaci? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 2 =