Gry Deathspank - jak szybciej wbić level?

Deathspank – jak szybciej wbić level?

-

Przed walką z ostatnim bossem warto jednak poświęcić trochę czasu na rozwój bohatera do maksymalnego 20 levelu – dzięki temu walka będzie znacznie prostsza, a ponadto uzyskamy za to specjalne trofeum.

Aby najszybciej rozwinąć bohatera należy udać się na północ mapy świata do lokacji Von Prong’s castle – przeciwnicy broniący tej lokacji to orki, które dają bardzo dużo ilości doświadczenia. Wystarczy przejść cały zamek dookoła i zlikwidować wrogów. Jedno zlikwidowanie to jednak za mało, dlatego należy wrócić na południe zamku, udając się w przez most w południowo wschodnim kierunku. Przechodzimy przez plaże na której znajduje się bardzo dużo żółwi – przeciwnicy ci, obok Orków z zamku, dają najwięcej punktów doświadczenia w grze.

Wystarczy więc kilkukrotnie powtórzyć odwiedziny zamku i plaży, co oszczędzi kilku godzin żmudnego nabijania leveli i pomoże szybko w zaliczeniu gry na 100%.

Graliście kiedyś w Deathspank? Jak szybko udało się Wam osiągnąć maksymalny level postaci? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co warto zobaczyć w Pobiedziskach?

Skansen Miniatur w Pobiedziskach to miejsce uniwersalne, jeśli chodzi o walory turystyczne oraz edukacyjne. Przygotowana ekspozycja zadowoli każdego turystę. To także miejsce, gdzie można przeprowadzać ciekawe zajęcia z historii Polski czy edukacji regionalnej. Z kolei dla osób zajmujących się tworzeniem miniatur może to być okazja do wymiany doświadczeń.

Pieczeń z królika – przepis

Mięso z królika jest mało popularne, trudno dostępne i bardzo drogie. Właściwie, jeśli nie mamy dostępu do takiego mięsa (np. od znajomych lub rodziny na wsi), to ciężko je zdobyć. Najbardziej popularny jest oczywiście pasztet z królika, lecz z powodzeniem można z króliczego mięsa zrobić wspaniałą pieczeń.

Zobacz też

Papryka faszerowana mięsem mielonym – przepis

Faszerowana papryka to bardzo smaczne danie, które najczęściej serwowane jest w naszych domach, kiedy ceny papryki nieco spadają. Co więcej, dużą zaleta tej potrawy jest możliwość jej mrożenia, a co za tym idzie – za jednym razem można zrobić kilka, a nawet kilkanaście takich papryk, zamrozić, później zaś co jakiś czas rozmrażać, najlepiej w mikrofali. W ten sposób możemy mieć w zapasie szybkie, łatwe do zrobienia danie na tzw. „czarną godzinę”.

Pomysł na wakacje. Busem na Bałkany

Rok 2020 postawił pod dużym znakiem zapytania większość naszych planów wakacyjnych. Zamknięte granice, wstrzymane połączenia lotnicze i niepewność, która...

Zegarek – uniwersalne akcesorium

Zegarki znane są już od wielu wieków i towarzyszą człowiekowi każdego dnia - czy to wisząc na ścianie, czy...

Może Cię zainteresuje: