Dungeon Hunter Alliance – trofea

Gry    
ocena

Chciałbyś osiągnąć maksymalny level i wszystkie trofea? Poniżej znajdziesz przepis na powodzenie.

Dungeon Hunter Alliance – trofea

Redakcja

Przedstawiamy listę trofeów oraz sposób ich zdobycia:

Brutal King – zabij przeciwnika pojedynczym atakiem powodującym wybuch
Destroyer – zniszcz 1000 skrzyń jedną postacią
Devoted King – wykonaj wszystkie misje na podstawowym poziomie trudności (Hero)
Legendary King – przejdź grę na poziomie trudności Legend
Level Up – awansuj dowolną postać na następny level (poziom doświadczenia)
Level 10 – awansuj dowolną postać na 10 level
Level 25 -  awansuj dowolną postać na 25 level          
Level 50 - awansuj dowolną postać na 50 level
Level 75 - awansuj dowolną postać na 75 level

Uwaga: Grając samotnie można bez trudu dojść do levelu 50, jednak dalej jest już ciężej, dlatego najlepiej grać z żywym graczem przez internet na poziomie Legend – wtedy przeciwnicy zostawiają  więcej punktów doświadczenia. Aby osiągnąć maksymalny 75 level najlepiej dołączyć do ekipy, której średni level jest wyższy od naszego o 5-10, wtedy zdobycie tego trofeum zajmie zaledwie kilka godzin.

League of Kings – zabij Goblin Kinga przynajmniej we dwie osoby. Goblin King znajduje się na końcu Aktu 1, dlatego przed walką warto podpiąć kolejnego pada i pokonać go z kolegą lub założyć grę online i czekać aż ktoś dołączy – walka powinna potrwać krótko.

One for All – zabij ostatniego bossa w czterech graczy. Najlepiej jest to zrobić na poziomie Legend, jednak warunkiem jest, aby wszyscy członkowie drużyny mieli 75 level i najlepiej mając klasę Wojownika. Jest to jedno z najtrudniejszych trofeów, jednak istnieje pewna sztuczka – można spróbować walczyć mniejszą ilością postaci (wtedy będzie słabszy), zaś po walce nie wchodzić od razu do teleportu, tylko czekać aż dołączy czwarty gracz – dopiero wtedy można wejść i zdobyć trofeum.

Potion Addict – wypij 200 napojów leczących

Rich King – zdobadź 1.000.000 sztuk złota. Najszybciej można ją zdobyć grając na poziomie trudności Legend oraz przechodząc do aktu 11. Najlepiej dołączyć do innego gracza i wykonać misję wspólnie online. W akcie tym pięciu strażników da Ci dokładnie 100.000, natomiast królowa 40.000. Musisz tylko pokonać strażnika, który znajduje się na końcu aktu. Nie jest to trudne, gdyż na tym poziomie powinieneś mieć już maksymalny 75 level, choć warto pamiętać, że znacznie prościej gra się wojownikiem, zaś najtrudniej magiem. Teraz wystarczy powtórzyć całą operację kilkukrotnie do momentu, aż wpadnie nam do portfela 1.000.000 – jest to znacznie szybszy sposób, niż przechodzenie jeszcze raz poszczególnych aktów.

Skillful King – musisz pokonać dowolnego bossa używając wyłącznie technik specjalnych, które podpinamy pod umiejętności postaci. Nie można używać podstawowego ataku wykonywanego przy użyciu przycisku X.

Tyrant – zabija 10.000 przeciwników jedną postacią
The Mage King – przejdź grę Magiem
The Rogue King – przejdź grę Łucznikiem
The Warrior King – przejdź grę Wojownikiem
The Ultimate King – przejdź grę wszystkimi trzema klasami.

Uwaga: powyższe cztery trofea można zdobyć w trakcie pierwszego przejścia gry – wystarczy mieć 3 kolegów przy jednej konsoli, którzy przejdą z nami grę. Można również wykorzystać błąd gry: po walce z ostatnim bossem robimy save, a następnie podpinamy pada, wybieramy drugą klasę postaci i wchodzimy do teleportu, później powtarzamy tę czynność z kolejną postacią, dzięki czemu w kilka minut zdobędziemy 4 trofea.

Graliście w Dungeon Hunter Alliance? Ile trofeów udało się Wam zdobyć? Zapraszam do komentowania.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 1 =