Euro Truck Simulator - jak zatrudnić kierowcę?

Gry    
ocena

Euro Truck Simulator nie oferuje możliwości zatrudnienia własnych pracowników, którzy będą jeździć pod naszym sztandarem. Jest jednak umowny sposób, według którego możemy posiadać firmę i zarządzać zatrudnionymi w niej kierowcami.

Jak założyć firmę oraz ogólne zasady umownej zabawy znajdziecie w innym poradniku, zatytułowanym „Euro Truck Simulator – jak założyć własną firmę”.

Aby zatrudnić pracownika, należy ogłosić się na jednym z forów dotyczących gry (http://www.tirowiec.com.pl/forum, http://itruck.pl).

W poście należy umieścić opis posiadanej firmy, charakter spedycji (jakie towary firma transportuje), wymagania co do przyszłych kierowców (w tym przypadku prawdziwych graczy). Najważniejsze są jednak zdjęcia naszej firmy, tj. posiadanego sprzętu (szczególnie ważna jest kolorystyka) i siedziby spedycyjnej.

Gdy nadejdzie chwila, w której zgłosi się do nas pierwszy ochotnik, należy wyszukać mu zlecenie oraz zaproponować stawkę. Po dobrze wykonanym zadaniu (z którego oczywiście jest rozliczany, chociażby na podstawie przejechanych kilometrów) wypłacamy mu wirtualne pieniądze oraz wyszukujemy następny kontrakt.

Całość opiera się na umownych zasadach, stworzonych przez samych graczy. Jeżeli uczestnicy będą oszukiwać, zniknie przyjemność płynąca z takiego prowadzenia gry. Jest to opcja dla miłośników ciężarówek. Rozwiązanie przypomina zwykłą sesję RPG, jednak uczestnicy wykonują zadania, korzystając z Euro Truck Simulator.

W co obecnie gracie, poza ETS? Jakieś rekomendacje? Dajcie znać!

OCENA
3.40
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 1 =