Flower - zasady gry

Gry    
ocena

Flower to innowacyjna gra dostępna za pośrednictwem usługi Playstation Network obecnej w konsoli Playstation 3. Nie wiesz jak w nią grać? Poniżej prezentujemy zasady.

Flower - zasady gry

Redakcja

 1. Krok pierwszy

  Rozpoczynamy od wyboru kwiatka na parapecie – każdy kwiatek oznacza poszczególną krainę, którą będziemy ożywiać przy pomocy najróżniejszych kwiatów.

 2. Krok drugi

  Po wyborze określonej krainy rozpoczynamy na zielonej polanie jako pojedynczy płatek kwiatu. Sterujemy nim za pomocą wychylania w różne strony naszego kontrolera. Musimy mieć na uwadze, że o precyzji w sterowaniu zależy nie – jak w innych grach – odpowiednie przyciskanie guzików, a wychylanie joypada w określoną stronę.

 3. Krok trzeci

  Musimy zatem kierować się w stronę swobodnie leżących płatków innych kwiatów, które w zetknięciu z naszym dołączają do niego. Im więcej płatków tym większą ilością kierujemy. Te zaś z czasem przekształcają się w najrozmaitsze kwiaty.

 4. Krok czwarty

  Dana misja zostaje zaliczona w momencie, kiedy ożywimy całkowicie polanę – będziemy o tym wiedzieć po tym, kiedy polana jest zielona i kolorowa, gdyż początkowo tereny nieodwiedzone są wymarłe (wyblakłe kolory na planszy).

Uwaga! Musimy dokładnie zwiedzać łąkę, gdyż niektóre płatki kwiatów są dobrze poukrywane.

 

Graliście kiedyś w Flower? Jakie są wasze opinie na temat tej gry? Wypowiadajcie się w komentarzach.

OCENA
5.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
2 + 3 =