Gry Flower - zasady gry

Flower – zasady gry

-

 • Krok pierwszy

  Rozpoczynamy od wyboru kwiatka na parapecie – każdy kwiatek oznacza poszczególną krainę, którą będziemy ożywiać przy pomocy najróżniejszych kwiatów.

 • Krok drugi

  Po wyborze określonej krainy rozpoczynamy na zielonej polanie jako pojedynczy płatek kwiatu. Sterujemy nim za pomocą wychylania w różne strony naszego kontrolera. Musimy mieć na uwadze, że o precyzji w sterowaniu zależy nie – jak w innych grach – odpowiednie przyciskanie guzików, a wychylanie joypada w określoną stronę.

 • Krok trzeci

  Musimy zatem kierować się w stronę swobodnie leżących płatków innych kwiatów, które w zetknięciu z naszym dołączają do niego. Im więcej płatków tym większą ilością kierujemy. Te zaś z czasem przekształcają się w najrozmaitsze kwiaty.

 • Krok czwarty

  Dana misja zostaje zaliczona w momencie, kiedy ożywimy całkowicie polanę – będziemy o tym wiedzieć po tym, kiedy polana jest zielona i kolorowa, gdyż początkowo tereny nieodwiedzone są wymarłe (wyblakłe kolory na planszy).

 • Uwaga! Musimy dokładnie zwiedzać łąkę, gdyż niektóre płatki kwiatów są dobrze poukrywane.

  Graliście kiedyś w Flower? Jakie są wasze opinie na temat tej gry? Wypowiadajcie się w komentarzach.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak konwertować PDF do DOC?

Programy zapisane w formacie PDF (portable document format, czyli przenośny format dokumentu) charakteryzują się tym, że jest to format umożliwiający przenoszenie i drukowanie elementów w stałej niezmienionej wersji.

Lęk przed dotykiem – przyczyny, objawy, leczenie

Dla większości z nas dotyk jest czymś niezwykle intymnym. Zazwyczaj potrafimy stawiać granice, kiedy dotyk jest jeszcze dopuszczalny, a kiedy staje się zbyt intymny. Zdarza się jednak, że niektórzy z nas nie wiedzą, jak przekazać komuś subtelnie informację, iż zbytnio skrócił dystans.

Zobacz też

Bankiet – metoda niemiecka

Bankiet niemiecki jest jednym z kilku możliwych sposobów organizacji przyjęć. Impreza typu niemieckiego ma, w odróżnieniu na przykład od metody angielskiej, charakter zasiadany. Metoda niemiecka może być zatem świetnym wyborem, jeśli chcemy świętować na przykład jakąś ważną uroczystość rodzinną.

Pomysł na wakacje. Busem na Bałkany

Rok 2020 postawił pod dużym znakiem zapytania większość naszych planów wakacyjnych. Zamknięte granice, wstrzymane połączenia lotnicze i niepewność, która...

Zegarek – uniwersalne akcesorium

Zegarki znane są już od wielu wieków i towarzyszą człowiekowi każdego dnia - czy to wisząc na ścianie, czy...

Może Cię zainteresuje: