Gry GTA 4 - jak odpalić zniszczony samochód?

GTA 4 – jak odpalić zniszczony samochód?

-

 • Krok pierwszy

  Gdy wsiądziemy do auta, którego silnik kręci, ale nie chce odpalić, wydawałoby się, iż nic z tym nie zrobimy.

 • Krok drugi

  Wystarczy jednak podczas odpalania wyciągnąć komórkę i zadzwonić pod dowolny numer. W momencie łączenia nasze auto odpali i pojedzie do przodu.

 • Krok trzeci

  Tym oto sposobem możemy dalej kontynuować podróż naszą ulubioną bryką.

 • Zobacz też film:

  W co obecnie gracie, poza GTA 4? Jakieś rekomendacje? Dajcie znać!

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Pierwsza pomoc u dzieci

Nasze dzieci to wulkany energii. Są wszędzie, bywają w najdziwniejszych miejscach, ciągle gdzieś biegają, są nieustannie w ruchu. Nie można za nimi nadążyć. Najczęściej kiedy jest lato dzieci spędzają całe dnie na podwórku. Skaczą, jeżdżą na rowerze, hulajnodze, wspinają po drzewach.

Żurek wielkanocny – przepis

Żurek jest obok białej kiełbasy, plastrów szynki, potraw z jajek, chrzanu, słodkiej babki, twarogowej paschy, mazurka i sernika główna potrawa serwowaną w czasie wielkanocnego śniadania.

Zobacz też

Zarobki na koparce

Jak można zostać operatorem koparki? Na jakie wynagrodzenie można liczyć w tym zawodzie?

Jak dobrać buty narciarskie dla dziecka? 5 rad

Przygotowania do nowego sezonu narciarskiego czas zacząć. Dzieci uwielbiają zabawę na stoku i szybko nabywają nowych umiejętności. Jednym z...

Jak udekorować swój dom na Święta? 5 pomysłów

Z całą pewnością różnego rodzaju dekoracje są jednym z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za tworzenie świątecznej atmosfery w każdym domu...

Może Cię zainteresuje: