GTA 4 - jak zrobić glitch?

Gry    
ocena

Glitche to niedoróbki w grze, które są wykorzystywane na korzyść gracza (często w trybie multiplayer). Jak skutecznie tworzyć glitche w GTA4?

GTA 4 - jak zrobić glitch?

Fot.: Redakcja

Glitch 1:

Jedziemy nad wodę w miejsce, gdzie znajduje się pomost. Wpływamy pod pomost i przemy do przodu. Gra przepuści nas „pod mapkę”, będziemy widzieć, jak wszystko biega nad nami. Płyniemy w stronę teoretycznego brzegu tak długo, aż spadniemy za krawędź. Kilka chwil później wypadniemy prosto do miasta, teleportując się tym samym daleko od poprzedniego miejsca.

Glitch 2:

Biegnąc przy ścianie autostrady, która wraz z kolejnymi metrami zwęża swoją wysokość, jesteśmy w stanie zniknąć i teleportować się, jak w przypadku poprzedniego glitcha. Ważnym jest, aby autostrada posiadała daszek, pod którym teoretycznie nie jesteśmy w stanie się zmieścić. Gra nie wykryje kolizji i przerzuci nas w inne miejsce, gdyż wypadniemy poza mapę.

Glitch 3:

Na lotnisku rozpędzamy się autem i uderzamy w koła samolotu. Usiłujemy tak długo wjechać w owe koło, aż gra wyrzuci nas poza planszę, co zaowocuje teleportem samochodu i pasażerów o kilka metrów dalej.

Glitch 4:

Motorówką wpływamy pod pomost, zbliżając się tym samym do brzegu. Gdy do niego dotrzemy, nadal usiłujemy wpłynąć pod most, który teoretycznie już się zakończył. Gra po chwili czasu wyrzuci nas na powierzchnię pomostu, co może zadziwić naszych przeciwników.

UWAGA!

Glitche można wykorzystywać zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i wielu graczy. Oczywiście tricki te mają większy sens w przypadku gry wieloosobowej.

Odkryliśćie jakieś inne glitche? Który jest najfajniejszy? Dajcie znać.

OCENA
1.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
1 + 4 =