Gry GTA 4 - misje policyjne - jak je uruchomić?

GTA 4 – misje policyjne – jak je uruchomić?

-

Pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy zrobić, aby uruchomić misje policyjne, to wsiąść do radiowozu.

Ważne jest przy tym, aby w momencie przejmowania policyjnego auta mieć czysty status, a więc w tym czasie głównego bohatera nie może ścigać policja. Teraz kiedy już siedzimy w radiowozie, należy włączyć specjalne menu dostępne wyłącznie z poziomu radiowozu. Na domyślnych ustawieniach na PC wciskamy przycisk E i naszym oczom ukazuje się tryb wyboru policyjnych misji.

Po wyborze jednej z dostępnych zadań jesteśmy traktowani jako policjanci i możemy wykonywać specjalne misje (np. gonić a nawet zabijać bandytów).

Zobacz, jak wygląda misja policyjna w GTA IV – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Męski strój do jazdy konnej – jak powinien wyglądać?

Jeździectwo dla niektórych to już nie tylko hobby, ale również styl życia. Niegdyś jeździectwo uprawiane było tylko przez wyższe sfery, które zaznajomione były z obowiązującą etykietą jeździecką. Obecnie jazda konna stała się sportem ogólnodostępnym. Szkółki jeździeckie dla dzieci i dorosłych można znaleźć w każdym regionu kraju. Przyszli adepci jeździectwa oprócz zasad jazdy konnej muszą także wiedzieć, jaki strój obowiązuje do jazdy konnej.

Jak lampę studyjną wybrać?

Wybór studyjnych lamp błyskowych uzależniony jest od rodzaju fotografii, którą zamierzamy się zajmować. Jeśli planujemy fotografować modę, powinnyśmy zaopatrzyć się w stosunkowo mocne lampy błyskowe. Absolutnym minimum powinno tutaj być 300, 400 Ws. Jeśli chcemy robić zdjęcia produktowe lub martwą naturę, możemy korzystać z lamp o mniejszej mocy. Do portretów spokojnie wystarczy nam moc 300 Ws.

Zobacz też

Ilość umów na okres próbny z tym samym pracownikiem

Pracodawca może zawrzeć jedną umowę z pracownikiem na jedno stanowisko na okres próbny. Możliwość zawarcia kolejnej umowy próbnej z tą samą osobą pojawia się w sytuacji, gdy będzie ona związana z innym stanowiskiem pracy. Jednak musi zostać spełniony warunek, dotyczący zaistnienia innego zakresu obowiązków.

Żwirek silikonowy dla kota – czym różni się od innych żwirków?

Żwirek do kuwet to wbrew pozorom niezwykle istotny element kociej wyprawki. Dziś w sklepach dostępnych kilka różnych typów, każdy...

Na co zwracać uwagę, kupując buty na zimę

Większość sklepów kusi sezonowymi wyprzedażami marek. Warto przyjrzeć się im dokładniej i złowić super perełkę dla siebie. Podpowiadamy, na...

Może Cię zainteresuje: