Gry Jak grać w Age of Empires 3 przez Hamachi?

Jak grać w Age of Empires 3 przez Hamachi?

-

Pierwsze, co powinniśmy zrobić, aby móc zagrać w Age of Empires 3 przy użyciu Hamachi, to ściągnięcie i zainstalowanie patcha w wersji 1.0.4 lub nowszej. Kiedy już mamy zainstalowanego patcha wchodzimy na właściwości skrótu (prawy przycisk myszy -> następnie właściwości -> zakładka „Skrót”. Będąc w tej zakładce, klikamy w okienko „Element docelowy” i zmieniamy wcześniejszą ścieżkę.

Domyślnie może ona wyglądać tak w przypadku, gdy grę zainstalowaliśmy na dysku C:

„C:\Age of Empires III\age3.exe”

Aby gra zadziałała przez Hamachi zmieniamy ją, wpisując:

„C:\Age of Empires III\age3.exe” +noIntroCinematics OverrideAddress=”IP Hamachi” Override Address=”IP Hamachi”

W miejscach gdzie jest IP Hamachi, wpisujemy nasze IP, które widnieje w głównym oknie programu zaraz po uruchomieniu czyli np:

„C:\Age of Empires III\age3.exe” +noIntroCinematics OverrideAddress=”5.281.366.5″ Override Address=”5.281.366.5″

Teraz już tylko zapisujemy zmiany i możemy cieszyć się grą Age of Empires III przez Hamachi.

Pobierz wersję demonstracyjną programu – Hamachi

Zobacz, jak grać w Age of Empires przez Hamachi – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Poprzedni artykułJak zdobyć broń w GTA 4?
Następny artykułJak działa Hamachi?
Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Skąd się biorą sny erotyczne?

Nawet w tak bardzo otwartej na seks kulturze, jaką jest kultura współczesna, spora część ludzi nadal odczuwa niepokój związany z pojawianiem się snów erotycznych. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy marzeniach tych robią rzeczy nie do przyjęcia w świecie realnym.

Jak przekazać 1% podatku?

Instytucja 1% podatku na rzecz pożytku publicznego cieszy się coraz większą popularnością, w ten sposób podatnik - w sposób łatwy i nieczasochłonny- może wspomóc szczytny cel. Warto zawczasu zastanowić się jaką organizację chcielibyśmy wesprzeć ze swoich dochodów.

Zobacz też

Kutia – przepis

Kutia jest typowym daniem wigilijnym. Niestety, coraz bardziej zapominanym. W niewielu domach nadal przygotowuje się kutię, która z tradycyjnej potrawy staje się kulinarną ciekawostką.

Żwirek silikonowy dla kota – czym różni się od innych żwirków?

Żwirek do kuwet to wbrew pozorom niezwykle istotny element kociej wyprawki. Dziś w sklepach dostępnych kilka różnych typów, każdy...

Na co zwracać uwagę, kupując buty na zimę

Większość sklepów kusi sezonowymi wyprzedażami marek. Warto przyjrzeć się im dokładniej i złowić super perełkę dla siebie. Podpowiadamy, na...

Może Cię zainteresuje: