Jak grać w Angry Birds?

Gry    
ocena

Jak grać w Angry Birds?

Redakcja

Angry Birds to gra logiczno–zręcznościowa, która opowiada o tytułowych "Wkurzonych ptakach" będących w konflikcie z zielonymi świniami, które wcześniej podkradły naszym ptasim bohaterom jaja. Teraz ptaki dokonują zemsty na świniach, atakując bezpośrednio miejsca przez nie zamieszkiwane.

Celem gry jest wystrzelenie naszych ptaków w kierunku świń w taki sposób, aby wszystkie zlikwidować. Gra składa się z kilkudziesięciu misji, które wraz z postępem są coraz trudniejsze. Główną trudnością są systemy zabezpieczeń, jakimi dysponują świnie. Składają się na nie rozmaite deski, dachy i belki, które utrudniają naszym ptakom nalot. Musimy dodatkowo mieć na uwadze, że mamy ograniczoną ilość prób – jeśli wyczerpiemy wszystkie, a na placu boju wciąż zostaną jakieś świnie, to gra zostaje zakończona i musimy przechodzić misję od początku.

Aby zatem skutecznie przechodzić poszczególne misje w Angry Birds, musimy pod odpowiednim kątem naciągnąć procę w celu umiejętnego wystrzelenia naszego mściwego ptaka. W zależności od kąta nachylenia, nalot może być szybki i mocny, bądź powolny i długi – wszystko jest kwestią znalezienia odpowiedniej odległości, którą gracz wyrobi sobie z czasem.

Zobacz, jak grać w Angry Birds - YouTube:

Jakie inny gry w stylu Angry Birds moglibyście polecić? Dajcie znać.

OCENA
0.00
OCEŃ PORADĘ

Komentarze

Dodaj zdjęcie do komentarza:
PRZEGLĄDAJ
Dodaj film wideo do komentarza:
Dodaj film z dysku:
PRZEGLĄDAJ
 
4 + 5 =